„Chłopaki do wzięcia” to popularny program emitowany na antenie TVP. Perypetie bohaterów oglądają setki tysięcy Polaków, którzy po zakończeniu emisji poszukują informacji na temat uczestników.

Trzeba przyznać, że jednymi z najbardziej popularnych uczestników stali się Asia i Szczena, którzy stworzyli parę. Prywatnie to Joanna Wielocha oraz Ryszard Dąbrowski.

Ich zdjęcia sugerują, że jest im ze sobą dobrze, jednak nie widać na nich tego, jak dokładnie kształtowała się relacja zakochanych. A trzeba przyznać, że momentami było bardzo burzliwie.

Asia i Szczena. Źródło: fakt.pl
Asia i Szczena. Źródło: fakt.pl
Asia i Szczena. Źródło: fakt.pl

Asia z „Chłopaków do wzięcia” skierowała do fanów ważne słowa

Joanna Wielocha w ostatnim czasie postanowiła zaapelować do wszystkich, którzy ją obserwują. Jak się okazało, kobieta pilnie potrzebuje wsparcia finansowego, a każda złotówka może odmienić jej los.

Jak przypomina portal Pikio, nie tak dawno temu Szczena – Ryszard Dąbrowski, partner Asi – zorganizował zbiórkę pieniędzy, która rozzłościła internautów. Celem było uzbieranie 20 tysięcy złotych, a mężczyzna twierdził, że za uzbierane pieniądze wyremontuje dom swojej mamy. Udało mu się uzbierać tylko 150 złotych, a fani poddawali w wątpliwość, czy na pewno za te pieniądze przeprowadziłby remont. Fanów programu oburzyło to, że Szczena prosił o wpłaty, zamiast pracować, choć jako młoda i sprawna osoba ma taką możliwość.

Teraz to Asia postanowiła prosić swoich obserwatorów o pomoc finansową, jednak tym razem cel jest całkiem inny. Partnerka Szczeny prosi o przelewanie pieniędzy dla rodziców Leona Szczepańskiego, który cierpi na chorobę mitochondrialną, mającą związek z uszkodzeniem genu. Czas nagli – Leon ma już 13 miesięcy, zaś według lekarzy może przeżyć najwyżej półtora roku.

Posted by Joasia Wielocha on Wednesday, July 22, 2020

By miał szanse na dalsze, szczęśliwe życie, musiałby przejść przeszczep komórek macierzystych w Niemczech – to jego jedyna szansa. Obecnie uzbierano już ponad 400 tysięcy, a czas pędzi nieubłaganie.

Warto dołożyć swoją cegiełkę, by ratować Leona.

Przypomnij sobie o… ANITA ZE "ŚLUBU OD PIERWSZEGO WEJRZENIA" ZDRADZIŁA IMIĘ CÓRECZKI. FANI ZACHWYCENI JEJ WYBOREM

Jak informował portal Życie: GDAŃSK: AKCJA „WYSOKA TRAWA” W MIEŚCIE NIE WYPALIŁA. MAGISTRAT WEŹMIE POD UWAGĘ OPINIE MIESZKAŃCÓW

Portal Życie pisał również o… PO SIECI KRĄŻY SMUTNA WIADOMOŚĆ. PIĘCIU KSIĘŻY ZAKAŻONYCH. JEDEN Z NICH UDZIELAŁ KOMUNII ŚWIĘTEJ