„Chłopaki do wzięcia” to popularny program emitowany na antenie TVP. Perypetie bohaterów oglądają setki tysięcy Polaków, którzy po zakończeniu emisji poszukują informacji na temat uczestników.

Trzeba przyznać, że jednymi z najbardziej popularnych uczestników stali się Asia i Szczena, którzy stworzyli parę. Prywatnie to Joanna Wielocha oraz Ryszard Dąbrowski.

Ich zdjęcia sugerują, że jest im ze sobą dobrze, jednak nie widać na nich tego, jak dokładnie kształtowała się relacja zakochanych. A trzeba przyznać, że momentami było bardzo burzliwie.

Asia w ostatnim czasie zdecydowała się opowiedzieć o tym, co widzowie znali z innej strony. Zdradziła sekrety dotyczące ich związku, ciąży i dziecka.

Asia i Szczena. Źródło: fakt.pl
Asia i Szczena. Źródło: fakt.pl
Asia i Szczena. Źródło: fakt.pl

Asia wyjawiła całą prawdę

Telewidzowie szybko wyrabiają sobie zdanie na temat bohaterów oglądanych przez nich programu. Tak było i w „Chłopakach do wzięcia” – Asia przez jeden fragment zyskała miano niezbyt inteligentnej.

Tymczasem kobieta wzięła sprawy w swoje ręce i opowiedziała, jaka była geneza tego nagrania.

- Teraz jestem w ciąży i to jest już pewne, bo boli mnie ząb. Jak boli kobietę ząb, to kobieta jest w ciąży i to odczuwa, a ja te bóle odczuwam. Nie robiłam testów, nie robię testów, nie ufam testom, bo kłamią – mówiła podczas jednego z odcinków.

Brzmi na niezbyt rozgarniętą? Inaczej patrzy się na tę wypowiedź, znając pełen obraz sytuacji. Należy zaznaczyć, że ona i Szczena łatwo ulegali emocjom, a w ich związku nie brakowało burzliwych awantur.

Asia i Szczena. Źródło: wp.pl
Asia i Szczena. Źródło: wp.pl
Asia i Szczena. Źródło: wp.pl

- Byłam w ciąży, ale poroniłam. Telewizja kazała mi powiedzieć o tym zębie. Wyszłam na idiotkę, a tak naprawdę nią nie jestem. Telewizja to dodała od siebie – opowiadała Joanna po wyemitowaniu programu.

Asia i Szczena rozstali się, choć według najświeższych donosów medialnych teraz dali sobie jeszcze jedną szansę.

Przypomnij sobie o… W TELEWIZJI WYEMITOWANO NAGRANIE Z OPERACJI PAWŁA KRÓLIKOWSKIEGO. AKTOR BYŁ PRZYTOMNY I ROZMAWIAŁ Z LEKARZAMI PODCZAS ZABIEGU

Jak informował portal Życie: IMGW WYDAŁ OSTRZEŻENIA. POGODA W POLSCE NIE ROZPIESZCZA, SZYKUJE SIĘ KOLEJNE ZAŁAMANIE

Portal Życie pisał również o… JAK WYGLĄDA NAJSTARSZA CÓRKA NATALII KUKULSKIEJ? ALEŻ ONA WYROSŁA, JEST BARDZO PODOBNA DO MAMY