Jak podaje "Pikio", pojawiło się nowe ognisko zakażeń koronawirusem. Jeden z księży, w niewyjaśnionych przez media okolicznościach miał wykonać test na koronawirusa i niestety otrzymał wynik pozytywny. Czterech pozostałych również miało z jakiegoś powodu poddać się testowi i wszyscy poszli w ślady owocu papai.

Nowe ognisko koronawirusa - z kopalń przeszło na kościoły?

Od jakiegoś czasu pojawiają się w mediach informacje o wystąpieniu nowego ogniska zakażeń koronawirusem na weselu, bądź właśnie w trakcie mszy świętej. Sami niejednokrotnie pisaliśmy takie smutne wieści. Pojawiają się także doniesienia, że wierni rozleniwili się podczas akcji "zostań w domu" i przestali przychodzić do kościołów, przez co księża mają mniej pieniędzy z "tacy". Niestety to jeszcze nie koniec rewelacji na temat kościołów.

YT

Od kiedy wkroczyliśmy w czwarty etap łagodzenia obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa, zaczęły pojawiać się liczne wiadomości o pojawieniu się nowych ognisk zakażeń koronawirusem. Oberwało się pierwszym komuniom świętym, pogrzebom, weselom, oraz procesjom i uroczystym mszom świętym. Jak widać, to jeszcze nie koniec.

Jak donoszą wszelkie media, nowym ogniskiem zakażeń koronawirusa ma być parafia rzymskokatolicka pw. Świętej Rodziny w Pile. Sanepid apeluje do wszystkich wiernych uczestniczących w mszach o 6:00 w dniach 27 do 30 lipca, oraz wszystkich wiernych , przebywających w kościele o godzinie: 6:30, 9:30, 12:30, 15:00, 18:00 o kontakt z punktem w Pile.

Przypominamy, że rząd planuje zaostrzyć rygory związane z noszeniem zakrycia twarzy. W planie są wysokie kary pieniężne, a może nawet więzieie.

Co sądzicie o nowym ognisku zakażeń?

O tym pisaliśmy: Sanepid pilnie poszukuje uczestników mszy świętej w jednym z polskich miast. Co się stało

Zerknij tutaj: Modlitwa do potężnego Świętego o wysłuchanie i spełnienie ważnej dla nas prośby. Ten Święty nigdy nie przestał być aktywny

O tym się mówi: Złe wiadomości płyną z Ministerstwa Zdrowia. Pojawiły się nowe ogniska zakażeń koronawirusem w Polsce