Jak podaje portal "Plotek", Anita i Adrian ze "Ślub od pierwszego wejrzenia" należą do grona szczęśliwców, dla których udział w programie zakończył się znalezieniem drugiej połówki. Para nadal jest razem i doczekała się już dwóch pociech: synka Jerzego oraz córeczki, której imię Anita zdecydowała się ujawnić dopiero teraz. Trzeba przyznać, że imię dziewczynki mam zdradziła w bardzo uroczy sposób. Jaki?

Imię córeczki Anity i Adriana ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"

W rozmowie z portalem "Plotek", Anita i Adrian zdradzili, że aż do momentu porodu nie wiedzieli, jakie imię nadadzą córeczce. Przez kilka tygodni po narodzinach udało się im utrzymywać imię w sekrecie. Anita zdecydowała się jednak wreszcie je ujawnić. W czwartek wieczorem pękająca z dumy mama opublikowała na Instagramie dwie fotografie.

Na pierwszym z opublikowanych zdjęć widzimy tancerkę trzymającą swoją córeczkę w ramionach. Na drugim odbicie małej stópki z datą narodzin oraz imienienim. Rodzice postanowili dać dziewczynce na imię Bianka.

"Podobno nie ma dwójki takich samych dzieci i z dnia na dzień bardziej przekonuje się, że to prawda. Córeczka jest klasyczną małą przylepką, malutką małpką, która najchętniej wisi u mamy na rękach non stop, a próba jej odłożenia skutkuje nieuniknionym koncertem. Na szczęście mama wiele rzeczy umie robić jedną ręką, a i na początek kolek można szybko wyciągnąć z szafki sprawdzone metody" - czytamy w komentarzu Anity pod postem.

Instagram/anitaczylija

Instagram/anitaczylija

Fani zachwyceni

Obserwującym Anitę fanom bardzo przypadł do gustu wybór imienia dla córeczki, czemu dali wyraz w komentarzach pojawiających się pod postem.

"Bianka to piękne imię" - napisała jedna z obserwatorek. "Piękne imię córeczki" - dodała inna.

A jak wam podoba się imię córeczki Anity i Adriana?

To też może cię zainteresować: Aleksandra Domańska została zwolniona z pracy. Trudno uwierzyć w powody takiej decyzji TVP

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Adam Małysz mocno skrytykowany, czym podpadł internautom? Były skoczek nie ma ostatnio dobrej passy, co się stało

O tym się mówi: Takich zmian w 500 plus jeszcze nie było. Czy beneficjenci programu nie będą już otrzymywali pieniędzy na konto