Mimo, że Adam Małysz w Polsce ma status sportowej mega gwiazdy i cieszy się powszechnym szacunkiem i estymą za swoje dokonania to ostatnio nie ma dobrej passy.

Po przypadkowym zarażeniu się koronawirusem, przejściu choroby łagodnie, uzyskaniu testów negatywnych były skoczek, a dziś dyrektor ds. skoków narciarskich i kombinacji norweskiej doczekał się ostatnio srogiej krytyki, jak chyba nigdy wcześniej w karierze.

Internautom nie podobało się to, że otwarcie przyznał się do choroby, część nawet oskarżała go o to, że „został kupiony, by siedzieć w domu, mimo, że COVID-19 nie istnieje”, co sam zresztą w ostatnim wywiadzie dla Onetu uznał za kuriozalne.

Teraz spotkała go kolejna fala negatywnych komentarzy. O co poszło? O kontakt z dziećmi przebywającymi na koloniach podczas spotkania!

Adam Małysz w ogniu krytyki internautów. Dostało mu się za „niezachowanie dystansu społecznego” podczas spotkania z dziećmi

Jak informuje serwis Sportowe Fakty WP, po ostatniej publikacji na Instagramie Adam Małysz znów zmaga się z krytycznymi komentarzami internautów.

Do spotkania z dziećmi doszło w zamku prezydenckim w Wiśle, gdzie odbywają się na zaproszenie Pierwszej Damy, Agaty Dudy kolonie.

Choć Adam Małysz apelował o noszenie maseczek i utrzymywanie dystansu społecznego to na fotografii widać, że nikt nie ma ochrony na twarzy, a wszyscy pozują, stojąc w bliskiej odległości, ramią w ramię.

Internautom bardzo się to nie spodobało i wyrazili to w komentarzach pod postem.

+- Super pomysł, szkoda tylko, ze ani jednej maseczki, a odstęp 1,5 cm. A dziś najwięcej zakażeń.
+- Maseczki... dystans.... a Pan sam po COVID więc powinien świecić przykładem! Wtopa niestety i to poważna!!! – to tylko niektóre komentarze.

fot. Instagram @adammalyszofficial

Jak informował portal "Życie": KATARZYNA DOWBOR POSTANOWIŁA PODAROWAĆ DRUGIE ŻYCIE RODZINIE, KTÓREJ DOM UCIERPIAŁ W POŻARZE. ZROBI WSZYSTKO, ABY DOPIĄĆ SWEGO

Przypomnij sobie: OJCIEC MEGHAN MARKLE ODMÓWIŁ JEJ W NAJWAŻNIEJSZYM DNIU JEJ ŻYCIA. BYŁ NIEUGIĘTY, NIE ZROBIŁ TEGO, MIMO BŁAGAŃ CÓRKI

Portal "Życie" pisał również: ROŚNIE LISTA OSÓB, KTÓRE ZOSTAŁY USUNIĘTE Z TVP LUB ODESZŁY Z PRACY W STACJI. MARCELINA ZAWADZKA NIE JEST JEDYNA, TO WIELKA GRUPA