Koniec po ponad 20 latach i tysiącach odcinków sagi o rodzie Mostowiaków? Tego fani hitowej produkcji wręcz nie mogą sobie wyobrazić! Jednak w mediach pojawiły się pogłoski o tym, że już wkrótce „M jak Miłość” zastąpi inna produkcja.

Wśród powodów podaje się m.in. spora liczba aktorów, którzy w niedługim czasie rozstali się z produkcją, a także pojawiły się plotki, że twórcy serialu mieli podpaść władzom TVP.

Czy w tych doniesieniach jest chociaż ziarno prawdy? Swoje stanowisko postanowiła przedstawić produkcja niekwestionowanego hitu wśród polskich seriali!

TVP2 przestanie zlecać realizację „M jak Miłość”? Jest komentarz produkcji

Choć wiadomo od dawna, że najnowsze odcinki „M jak Miłość” trafią na antenę TVp2 już 7 września to na oficjalnym profilu serialu na Instagramie pojawiła się informacja, że obecne polskie władze, które zarządzają Telewizją Polską zamierzają zdjęć serial z anteny i ma się on zakończyć na zaplanowanym na jesień i zimę sezonie. Fanów dosłownie zmroziło!

Wakacje!!! Odpoczywajcie, nabierajcie energii i przede wszystkim bądźcie zdrowi ❤️

Posted by M jak miłość on Friday, June 26, 2020

Fani serialu nie mogli odpuścić i nie chcąc żyć w nieustannym niepokoju o to, czy będą mogli oglądać swoich ulubionych bohaterów na antenie TVP2 postanowili zasięgnąć języka u źródła – czyli producentów serialu.

Jedna z wielbicielek zapytała wprost, czy „M jak Miłość” zakończy się po tegorocznych wakacjach, a zaplanowany już sezon będzie ostatnim.

Zaskoczenia nie będzie – produkcja „M jak Miłość”, sama mocno zaskoczona, kategorycznie zaprzeczyła tym plotkom, tym bardziej, że w tym roku minie 20 lat od emisji pierwszego odcinka, zatem serial będzie obchodził okrągły jubileusz.

Jak podkreśla serwis Superseriale SE „M Jak Miłość” wciąż pozostaje jednym z ulubieńców Polaków.

Kto da radę, jak nie babcia? 😉

Posted by M jak miłość on Friday, July 10, 2020

Jak informował portal "Życie": KATARZYNA DOWBOR POSTANOWIŁA PODAROWAĆ DRUGIE ŻYCIE RODZINIE, KTÓREJ DOM UCIERPIAŁ W POŻARZE. ZROBI WSZYSTKO, ABY DOPIĄĆ SWEGO

Przypomnij sobie: OJCIEC MEGHAN MARKLE ODMÓWIŁ JEJ W NAJWAŻNIEJSZYM DNIU JEJ ŻYCIA. BYŁ NIEUGIĘTY, NIE ZROBIŁ TEGO, MIMO BŁAGAŃ CÓRKI

Portal "Życie" pisał również: ROŚNIE LISTA OSÓB, KTÓRE ZOSTAŁY USUNIĘTE Z TVP LUB ODESZŁY Z PRACY W STACJI. MARCELINA ZAWADZKA NIE JEST JEDYNA, TO WIELKA GRUPA