W ostatnim czasie o rodzinie królewskiej jest naprawdę głośno. Wszystko za sprawą kolejnych skandali z udziałem jej członków, a także odejścia Meghan Markle i Harry’ego z rodu. Teraz książę William postanowił także przyznać się do błędu, jaki popełnił.

Książę William przyznał się do swojego błędu

Książę William i księżna Kate to ulubieńcy opinii publicznej, którzy w ostatnim czasie próbują ratować zszargane imię rodziny królewskiej i trzeba przyznać, że dobrze im to wychodzi – często pokazują się razem, są uznawani za kochające małżeństwo oraz dobrych rodziców trojga dzieci. I choć nawet wśród nich zdarzały się niesnaski czy większe problemy (zdrada księcia), to wciąż są darzeni ogromną sympatią opinii publicznej.

Książę William i księżna Kate. Źródło: Instagram
Książę William i księżna Kate. Źródło: Instagram
Książę William i księżna Kate. Źródło: Instagram

Ostatnio książę William został zaproszony jako gość do podcastu. To w nim przyznał się do ogromnego błędu, jaki popełnił wobec Kate, zanim zostali małżeństwem. O czym mowa?

Portal Pikio przypomina, że Kate i William są małżonkami już od ponad 9 lat. Jednak mało brakowało, a w ogóle nie doszłoby do ślubu – William popełnił ogromny błąd, wręczając podarek swojej wtedy przyszłej żonie.

Kate oraz William zaczęli się spotykać w 2002 roku, po kilku latach związku rozstali się, jednak później znów do siebie wrócili. Księżna przyjęła oświadczyny w 2010 roku.

Często opowiadają o tym, że ich miłość była na początku jedynie przyjaźnią. Jednak teraz, w podcaście BC Radio Five, wspierającym kampanię „Heads Up”, opowiedział o swojej wpadce. Podcast nagrano w dwóch częściach – jedną w Pałacu Kensington, drugą w formie rozmowy online. Zadaniem projektu jest wykorzystanie piłki nożnej jako pretekstu do rozmowy o zdrowiu psychicznym mężczyzn.

Gość podcastu, piłkarz reprezentacji Anglii, opowiadał o tym, jak przez trzy lata z rzędu kupował żonie na urodziny płaszcz przeciwdeszczowy. To natchnęło Williama do wyznania prawdy o jego prezencie dla Kate.

Książę William z dziećmi. Źródło: pudelek.pl
Książę William z dziećmi. Źródło: pudelek.pl
Książę William z dziećmi. Źródło: pudelek.pl

- Raz kupiłem mojej żonie lornetkę – nigdy nie pozwoliła mi o tym zapomnieć. To było na początku zalotów. Owinąłem ją, była naprawdę ładna. Próbowałem sam siebie do tego prezentu przekonać. Pomyślałem: „Ale to jest naprawdę niesamowite, spójrz jak daleko widać!”, a ona patrzyła na mnie i pytała: „To lornetka. O co chodzi?”. Nie poszło dobrze. Szczerze mówiąc, nie mam pojęcia dlaczego kupiłem jej tę lornetkę – mówił.

Przypomnij sobie o… NOWE PRYWATNE ZDJĘCIA MARTY KACZYŃSKIEJ UJRZAŁY ŚWIATŁO DZIENNE. JAK AKTUALNIE WYGLĄDA BRATANICA JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO

Jak informował portal Życie: CZEGO UNIKAĆ W RESTAURACJACH? TYCH DAŃ Z KARTY LEPIEJ NIE ZAMAWIAĆ, JEDZENIE W LOKALACH GASTRONOMICZNYCH CZĘSTO WIĄŻE SIĘ Z OSZUSTWEM

Portal Życie pisał również o… JERZY STUHR WRÓCIŁ DO DOMU PO UDARZE. JEGO ŻONA ZDRADZA, Z CZYM MA NAJWIĘKSZY PROBLEM