William i Harry pokłócili się o Meghan

O konfliktach w rodzinie królewskiej mówi się już od dawna. Brytyjczycy i zagraniczna prasa od razu zauważyli, że Meghan i Kate nie pałają do siebie sympatią. Żona starszego z książąt nie pomogła Amerykance, gdy ta wstępowała do monarchii. Również William nie polubił ukochanej brata. Miał nawet odradzać mu, by żenił się z Markle. Jedna z kłótni poróżniła rodzeństwo na tyle, że przestali się do siebie odzywać.

Książę William i książę Harry/screen YouTube
Książę William i książę Harry/screen YouTube

Jak donosi "Pudelek.pl", w niedzielę wyszła najnowsza biografia o Meghan i Harrym. Ujawniono w niej fragmenty rozmowy pomiędzy Williamem i młodszym bratem. Obaj mężczyźni nie mogli się porozumieć w sprawie wybranki Harry'ego. Starszy syn Karola miał wówczas nazwać Markle "tą dziewczyną" i stwierdzić, że Harry'ego oślepiło pożądanie, nie miłość. Te słowa mocno wstrząsnęły mężem Amerykanki, który uznał, że wyrażają brak szacunku do jego ukochanej. Od tego czasu młodszy z książąt nie odwiedzał nawet swoich bratanków.

Był wku*wiony. Jego zdaniem William zachował się bardzo snobistycznie, Harry nie mógł uwierzyć, że poprosił go o coś takiego. Co więcej, William miał mu powiedzieć, że jest zaślepiony pożądaniem, które myli z miłością.

Harry i William screen Onet Kobieta
Harry i William screen Onet Kobieta

To również może Cię zainteresować: WARTOŚĆ MONET Z PRL-U POTRAFI ZADZIWIĆ. ZA TE ZDOBYCZE KOLEKCJONERZY ZAPŁACĄ FORTUNĘ

Zobacz także: WNUCZKA ANNY JANTAR POSZŁA W JEJ ŚLADY? INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI JEJ TALENTEM WOKALNYM I WYGLĄDEM