Jak podaje portal "Lelum", Jolanta Kwaśniewska przez dekadę pełniła funkcję pierwszej damy. Zdobyła serca Polaków swoim zaangażowaniem w sprawy społeczne oraz wyjątkowym wyczuciem stylu i nienagannymi manierami. Czas okazał się dla byłej pierwszej damy bardzo łaskawy. Patrząc na nią nie sposób uwierzyć w to, ile ma lat. Jaki jest sekret jej zachwycającego wyglądu?

Tak teraz wygląda Jolanta Kwaśniewska

Jolanta Kwaśniewska jako pierwsza dama zaskarbiła sobie sympatię wielu Polaków, nawet tych, którzy nie popierali politycznych poglądów jej męża. Z wykształcenia prawniczka, z potrzeby serca działaczka społeczna chętnie angażująca się w działalność charytatywną. Do tego ikona stylu isynonim elegancji. Patrząc na Jolantę Kwaśniewską nie sposób uwierzyć w to, ile ma lat.

Jolanta Kwaśniewska urodziła sie 3 czerwca 1955 roku, co oznacza, że całkiem niedawno obchodziła swoje 65 urodziny. Tego jak wygląda pierwsza dama teraz, zazdrości jej niejedna kobieta. Internauci rozpływają się nad wyglądem byłej pierwszej damy, kiedy tylko pojawi sie jej nowe zdjęcie.

Najczęściej używanym słowem w odniesieniu do Jolanty Kwaśniewskiej, jest niebywała elegancja. Cóż, trudno się z tym nie zgodzić. Była pierwsza dama znana jest z zamiłowania do szykownych kreacji (mogliśmy ją zobaczyć w strojach zaprojektowanych m.in. przez Ewę Minge, czy Teresę Rosati), choć równie często można ją zobaczyć w bardziej stonowanych i luźniejszych stylizacjach.

Jedno nie ulega zmianie, gdziekolwiek się pojawi, Jolanta Kwaśniewska skupia na sobie uwagę wszystkich. W galerii poniżej możecie zobaczyć, jak zmieniała się przez lata pierwsza dama.

PAP

Akpa

Akpa

newspix.pl

Akpa

East News

Wy też jesteście zdania, że upływający czas wyjątkowo sprzyja Jolancie Kwaśniewskiej?

To też może cię zainteresować: Nowe prywatne zdjęcia Marty Kaczyńskiej ujrzały światło dzienne. Jak aktualnie wygląda bratanica Jarosława Kaczyńskiego

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Władze potwierdzają czarny scenariusz. Niezwykle trudna sytuacja dotknie kilkuset tysięcy obywateli, nie będzie łatwo

O tym się mówi: Sanepid zwrócił się z ważnym apelem. Wierni z jednego z polskich kościołów zostali narażeni na niebezpieczeństwo