Kuba Wojewódzki to gwiazdor TVN, który uznał sam siebie za króla popularnej stacji telewizyjnej. Trzeba przyznać, że jego programy oraz sylwetka showmana rzeczywiście przyciągają kolejnych zaciekawionych widzów.

Dziennikarz wie, jak sprawić, by było o nim głośno. Uznawany za kobieciarza, podsyca kolejne plotki, co bardzo dobrze mu się udaje – gdy udostępni niejednoznaczne zdjęcie lub nagranie albo opublikuje kilka zdań, które zaciekawią jego fanów, media wspominają o nim przez kilka tygodni.

Teraz, gdy nieco o nim ucichło po aferze związanej z filmem Sylwestra Latkowskiego „Nic się nie stało”, domniemanym romansem z Anną Muchą (jak wiadomo, nie są już razem) oraz innych kontrowersyjnych sytuacjach czy publikacjach z udziałem showmana, postanowił zaskoczyć swoich fanów fotką, która wywołała ogromne poruszenie. Dlaczego?

Kuba Wojewódzki. Źródło: Instagram
Kuba Wojewódzki. Źródło: Instagram
Kuba Wojewódzki. Źródło: Instagram

Kuba Wojewódzki odpowiada fanom. Są oburzeni jego zachowaniem

Co do tego, czy Kuba Wojewódzki rzeczywiście jest królem TVN-u, można byłoby się spierać, jednak nie można mu odmówić jednego – z pewnością robi wiele, by zasłużyć na miano mistrza kontrowersji. Widać to po kolejnej fotce dziennikarza.

Jak przypomina Plejada, w jego życiu nastał ciężki okres, w którym m.in. dopuścił się użycia gazu pieprzowego na fotoreporterze, usłyszał wiele oskarżeń, wynajął prywatnego ochroniarza i straszył pozwami po premierze „Nic się nie stało”.

Teraz postanowił wyjechać na wakacje, by odpocząć. Ostatnio, chcąc być zabawnym, dodał zdjęcie w maseczce, w której jest na pustej plaży, udając dyrygenta – w ręce ma źdźbło trawy.

„Słowo na poniedziałek. Czy wiecie, że termin "dyrygować" posiada aż 105 synonimów?” – podpisał fotkę.

Kuba Wojewódzki. Źródło: Instagram
Kuba Wojewódzki. Źródło: Instagram

Fani zaczęli zauważać, że maseczka jest mu niepotrzebna.

„Naciąg sobie tą maseczkę jeszcze na czoło albo zostań tak w niej i reklamuj, aż się udusisz, bo niedotlenie już widzę jest poważne” – napisał jeden z internautów.

„Jak ktoś pisze "naciąg", to nawet krawat na zdjęciu nie pomoże” – kąśliwie odpisał Wojewódzki.

„Ta maska, to po co? Węszę układ z Szumowskim. Tylko respiratora nie widzę” – skomentował inny fan.

„Piszę do ciebie z 5G. Zginiesz” – odpowiedział dziennikarz.

Kuba Wojewódzki. Źródło: Instagram
Kuba Wojewódzki. Źródło: Instagram

Słusznie zrobił, reagując na takie zaczepki?

Przypomnij sobie o… BEATA TYSZKIEWICZ PRZESZŁA OGROMNE ZMIANY W ŻYCIU. JAK WPŁYNĄŁ NA NIĄ ZAWAŁ

Jak informował portal Życie: MINISTERSTWO ZDROWIA 29 LIPCA ZAKTUALIZOWAŁO DANE DOTYCZĄCE KORONAWIRUSA. SĄ POWODY DO NIEPOKOJU

Portal Życie pisał również o… KRAKÓW: TRWA BUDOWA NOWEJ LINII TRAMWAJOWEJ. ZOSTANIE WYCIĘTYCH PRAWIE 3,5 TYSIĄCA DRZEW