Jak podaje "Pomponik", Beata Tyszkiewicz po przebytym w 2017 roku zawale, nie planuje wielkiej urodzinowej uroczystości, jak to bywało do tej pory. przestała angażować się w życie publiczne i zawiesiła działalność aktorską.

Beata Tyszkiewicz potrzebuje odpoczynku

Wielka gwiazda polskiego kina postanowiła odseparować się od życia publicznego. Od chwili, gdy jej życiu zagroził zawał serca, aktorka zba o własny spokój i odpoczynek. Jak twierdzi, najlepiej czuje się we własnym mieszkaniu, lecz czasem myśli o leśnych wyprawach.

Najlepiej czuję się w swoim mieszkaniu, ale cudownie byłoby spróbować leśnych poziomek. Mam nadzieję, że jeszcze są w lasach.

O całym zgiełku i blasku fleszy, od których stroni aktorka, opowiedziała jej córka Karolina Wajda.

Plejada

Mama chce od tego odpocząć. Tak zdecydowała i jest uparta. Wszystko ma związek z szacunkiem, jakim darzy swoją publiczność. Uważa, że gwiazda zawsze i wszędzie powinna być wzorem, dobrze wyglądać i nie urażać ludzi swoją słabością czy gorszym wyglądem. Dzisiejsze pokolenie ma do tego inny stosunek. Aktorki pokazują się w dresach i bez makijażu, a moja mama zawsze była osobą zadbaną.

Jak dodaje pani Karolina, najlepszym miejscem na uroczystość urodzinową, byłaby jej posiadłość w podwarszawskich Głuchach, gdzie znajduje się urokliwy, modrzewiowy dworek Norwidów.

YT

Córka Beaty Tyszkiewicz jest gotowa zabrać tam mamę w każdej chwili. Aktorka nie ukrywa, że chętnie się tam wybierze.

Niech miną te wszystkie burze i nawałnice. Wtedy o tym pomyślę.

Nam pozostaje życzyć pani Beacie Tyszkiewicz jeszcze wielu lat życia w zdrowiu i radości. Oby wszelkie niespełnione jeszcze marzenia niebawem się spełniły!

O tym pisaliśmy: Dziwne zjawisko na autostradzie. Kierowcy nie mieli pojęcia, co ich za chwilę spotka

Zerknij tutaj: Na 18 urodziny ojciec wręczył jej rachunek za wychowanie. Kwota po prostu powala

O tym się mówi: Czy królowa Elżbieta II zobaczy jeszcze prawnuka? Zaskakujące doniesienia z Wielkiej Brytanii