Radosne wieści lotem błyskawicy obiegły polskie i światowe media w poniedziałek rano, a osobą, która przekazała informację o narodzinach małego Jakuba, pierwszego dziecka Agnieszki Radwańskiej i Dawida Celta, był sam zainteresowany – tata chłopca, były drugi trener znanej polskiej tenisistki.

+- Jakub jest już z nami – napisał Dawid Celt na Twitterze w poniedziałek rano, ilustrując dobre wieści uroczą fotografią z maleńką rączką noworodka, która ściska palec taty.

Syn pary tenisistów przyszedł na świat w poniedziałek, 27 lipca i fani Agnieszki Radwańskiej dosłownie oszaleli ze szczęścia. Wkrótce sama gwiazda tenisa opublikowała na Instagramie zdjęcie chłopca, na którym możemy zobaczyć maleńką stópkę dziecka.

Teraz Dawid Celt przekazał informacje o stanie zdrowia mamy i syna opinii publicznej.

Dawid Celt o samopoczuciu swojej żony i maleńkiego synka. Młody tata pęka z dumy!

Agnieszka Radwańska- najbardziej utytułowana polska tenisistka – nigdy nie ukrywała, że jej marzeniem jest założyć rodzinę i zostać mamą. Obie rzeczy się udały – w 2017 roku sportsmenka wyszła za mąż za Dawida Celta, a ceremonia odbyła się w Krakowie. W poniedziałek 27 lipca przyszedł na świat jej pierworodny syn, któremu rodzice nadali imię Jakub.

Chłopczyk przyszedł na świat pięć dni po kolejnej rocznicy ślubu pary.

Fani zastanawiają się jednak, jak czuje się słynna tenisistka i co z jej synem? Dawid Celt postanowił uspokoić wszystkich i powiadomił o stanie dwójki.

+ - Serdecznie dziękujemy za wszystkie gratulacje i życzenia. Mama i maluszek mają się dobrze – napisał Dawid Celt na Twitterze, cytowany przez serwis Sport SE.

fot. Instagram @a.radwanska

Jak informował portal "Życie": KATARZYNA DOWBOR POSTANOWIŁA PODAROWAĆ DRUGIE ŻYCIE RODZINIE, KTÓREJ DOM UCIERPIAŁ W POŻARZE. ZROBI WSZYSTKO, ABY DOPIĄĆ SWEGO

Przypomnij sobie: OJCIEC MEGHAN MARKLE ODMÓWIŁ JEJ W NAJWAŻNIEJSZYM DNIU JEJ ŻYCIA. BYŁ NIEUGIĘTY, NIE ZROBIŁ TEGO, MIMO BŁAGAŃ CÓRKI

Portal "Życie" pisał również: ROŚNIE LISTA OSÓB, KTÓRE ZOSTAŁY USUNIĘTE Z TVP LUB ODESZŁY Z PRACY W STACJI. MARCELINA ZAWADZKA NIE JEST JEDYNA, TO WIELKA GRUPA