Do tej pory próżno było znaleźć komentarze rodziny Jerzego Stuhra, szczególnie córki i syna o stanie zdrowia aktora. Gwiazdor kina, teatru i telewizji znalazł się w szpitalu po tym, jak doznał rozległego udaru mózgu.

To nie pierwsze kłopoty Jerzego Stuhra ze zdrowiem. Większość osób pamięta o tym, jak wiele lat temu zmagał się ze złośliwym rakiem krtani, z którego wyszedł jednak zwycięsko. Po tym, jak Jerzy Stuhr trafił kilka dni temu na oddział z udarem, Maciej Stuhr poprosił media o uszanowanie prywatności, przekonując, że cała rodzina potrzebuje dużo spokoju.

Wiadomo jednak, że aktor wrócił już do domu, a córka Jerzego Stuhra zamieściła w sieci zdjęcia chwilę po tym, jak opuścił szpital. Jego widok powala!

Jerzy Stuhr na zdjęciu tuż po wyjściu ze szpitala! Fotografią podzieliła się córka aktora, Marianna w mediach społecznościowych

Nikt się tego nie spodziewał, jednak córka aktora postanowiła podzielić się z internautami fotografiami z opuszczenia szpitala przez Jerzego Stuhra. Gwiazdor dopiero, co przeszedł rozległy udar mózgu, to aż trudne do uwierzenia, jak wygląda!

73-letni aktor trafił do szpitala z udarem mózgu, a rodzina przerwała milczenie na temat stanu aktora, informując, że właśnie wraca do domu i czuje się znacznie lepiej.

Choć syn aktora, Maciej Stuhr wciąż nie komentuje sprawy to córka, Marianna postanowiła pokazać, że z jej ojcem jest już znacznie lepiej. Wrzuciła do sieci zdjęcie, na którym widzimy Jerzego Stuhra chwilę po wyjściu ze szpitala.

Jak na osobę, która dopiero chwilę temu przeszła udar mózgu, który jest stanem zagrażającym życiu to Jerzy Stuhr wygląda naprawdę świetnie i nie pozostaje nic innego jak życzyć mu dużo siły i spokoju w powrocie do pełni zdrowia!

fot. Facebook Marianna Stuhr

Jak informował portal "Życie": KATARZYNA DOWBOR POSTANOWIŁA PODAROWAĆ DRUGIE ŻYCIE RODZINIE, KTÓREJ DOM UCIERPIAŁ W POŻARZE. ZROBI WSZYSTKO, ABY DOPIĄĆ SWEGO

Przypomnij sobie: OJCIEC MEGHAN MARKLE ODMÓWIŁ JEJ W NAJWAŻNIEJSZYM DNIU JEJ ŻYCIA. BYŁ NIEUGIĘTY, NIE ZROBIŁ TEGO, MIMO BŁAGAŃ CÓRKI

Portal "Życie" pisał również: ROŚNIE LISTA OSÓB, KTÓRE ZOSTAŁY USUNIĘTE Z TVP LUB ODESZŁY Z PRACY W STACJI. MARCELINA ZAWADZKA NIE JEST JEDYNA, TO WIELKA GRUPA