Ewa Błaszczyk to aktorka, której życie w skutek tragicznych wydarzeń, zmieniło się o 180 stopni. Wszystko za sprawą wypadku, któremu uległa córka Ewy – Ola Janczarska.

Ola Janczarska zapadła w śpiączkę, która jest efektem zakrztuszenia się tabletką

Dziewczyna po tym, jak zakrztusiła się tabletką, zapadła w śpiączkę. Dziewczyna przykuta jest do szpitalnego łóżka od dwudziestu lat. Aktorka dzielnie walczy o wybudzenie córki ze śpiączki.

Zdarzenie miało miejsce 11 maja 2000 roku. Jak się okazuje, wypadło akurat sto dni po tym, jak zmarł mąż gwiazdy. Zakrztuszenie, do którego doszło, spowodowało obrzęk mózgu, który doprowadził Olę do śpiączki.

Ewa Błaszczyk podjęła się trudnego zadania

Zanim w życiu Ewy Błaszczyk zdarzyła się osobista tragedia, aktorka była bardzo aktywna zawodowo. Wielu z nas pamięta ją świetnej roli w serialu "Zmiennicy". To właśnie ta rola wymagała od aktorki wielkiego poświęcenia. Wcielenie się w rolę mężczyzny to było naprawdę trudne zadanie, które mogło wpłynąć na karierę aktorki.

W "Zmiennikach" Ewa Błaszczyk zagrała Kasię Piórecką, która bardzo chciała zostać taksówkarzem. Aby nim zostać dziewczyna musiała udawać mężczyzny. Tylko wcielenie się w postać Mariana Koniuszko pozwoliłoby jej pracować jako taksówkarz.

Jak informował portal "Życie": WYDAŁO SIĘ, O CZYM I JAK ROZMAWIAJĄ ZE SOBĄ ZA ZAMKNIĘTYMI DRZWIAMI CZŁONKOWIE RODZINY KRÓLEWSKIEJ. MOCNE SŁOWA, POUFNE INFORMACJE WYSZŁY NA JAW

Przypomnij sobie: DWIE DEKADY TEMU KAŻDA NASTOLATKA CHCIAŁA BYĆ JAK ONA, POTEM SZYBKO UCICHŁO NA JEJ TEMAT. JEJ DALSZE LOSY SĄ ZDUMIEWAJĄCE

Portal "Życie" pisał również: CO ŁĄCZY JOLANTĘ KWAŚNIEWSKĄ I KRZYSZTOFA JACKOWSKIEGO? COŚ ZDUMIEWAJĄCEGO, TA TAJEMNICA BYŁA SKRYWANA PRZEZ DEKADY