Jak podaje portal "Plejada", Michał Szpak nie może ostatnich tygodni zaliczyć do udanych. Wokalista stracił prawo do części swoich utworów. Sprawa odbiła się w świecie muzycznym szerokim echem. W programie "Plejada Live" sytuację skomentowała Sanah. Wokalistka zdradziła, że sama na początku kariery o mało nie podpisała niekorzystnego dla siebie kontraktu.

Problemy Michała Szpaka

Na początku roku postanowił rozstać się z agencją, którą do tej pory współpracował i która reprezentowała go w sprawach zawodowych. W wyniku tej decyzji wokalista niestety stracił część swoich utworów. Teraz, żeby zaśpiewać jeden z tych utworów będzie musiał zapłacić agencji z której odszedł.

Do tego problemu w programie "Plejda live" odniosła się Sanah, z którą rozmawiał Grzegorz Dobka. Piosenkarka, która podbija kolejne listy przebojów stwierdziła, że to, co przytrafiło się Michałowi Szpakowi nie powinno mieć miejsca. Co sokładnie powiedziała?

YouTube

Sanah o problemach Michała Szpaka

"To strasznie smutne. Jestem wielką szczęściarą, bo mam tatę, który ogarnia te sprawy, więc zawsze jak coś było do podpisania, to tata był obok. Jestem średnio ogarnięta pod tym względem. Gdybym sama miała na to wpływ, to już wiele razy podpisałabym coś, czego nie powinnam" - przyznała Sanah.

Wokalistka wróciła również do początku swojej kariery (nie tak odległych) i przyznała, że i ona otrzymała niezbyt dobrą z jej punktu widzenia propozycję. " Raz napisał do mnie pan z Wielkiej Brytanii. Chciał, żebym podpisała z nim jakiś kontrakt, bo widzi we mnie ogromny potencjał i będziemy wypuszczać trzy piosenki miesięcznie. Wszystko wyglądało pięknie " - przyznała.

Na szczęście kontrakt trafił wcześniej w ręce jej taty, który od razu odradził jej podpisanie niekorzystnego kontraktu.

Plejada

Co sądzicie o tym, co spotkało Michała Szpaka?

To też może cię zainteresować: Nie lada gratka dla wiernych fanów Magdy Gessler. Gwiazda TVN podzieliła się dobrymi wieściami, wielbiciele nie mogą się już doczekać

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Katarzyna Dowbor postanowiła podarować drugie życie rodzinie, której dom ucierpiał w pożarze. Zrobi wszystko, aby dopiąć swego

O tym się mówi: Nawet 1400 złotych dodatku dla Polaków w ciężkiej sytuacji ekonomicznej. Kiedy i w jaki sposób można ubiegać się o pieniądze