Nie da się ukryć, że Magda Gessler jest niekwestionowaną carycą polskiej gastronomii, a każdy sezon „Kuchennych Rewolucji” widzowie śledzą z zapartym tchem. Trzeba przyznać, że gwiazda TVN nie bierze jeńców, a jej świetnie prosperujące interesy, współpraca z wieloma markami, własne linie garnków i naczyń, a także masa innych projektów zapewniły jej stałe miejsce w polskim show-biznesie.

Stała się również krytykiem kulinarnym, z której zdaniem liczą się nie tylko kuchenni amatorzy, ale i profesjonaliści w branży. Nie da się ukryć, że dobre jedzenie to jej pierwsza miłość i mało można znaleźć w naszym kraju osób, które z taką pasją potrafią o nim opowiadać i przyrządzać pyszne potrawy.

Choć Magda Gessler dziś zajęta jest przede wszystkim kręceniem nowego sezonu MasterChefa i sprawdzaniem, czy jej córka Lara w ciąży czuje się dobrze, a także oczekiwaniem na przylot do Polski z Kanady niewidzianego pięć miesięcy Waldemara Kozerawskiego, znalazła jednak czas na przygotowanie wielkiej niespodzianki dla swoich fanów. O co chodzi?

Magda Gessler z wielką niespodzianką dla fanów. Będzie dzieliła się przepisami, jednak bardzo – jak na siebie – nietypowymi

Magda Gessler kocha smakować potrawy, co niestety przekłada się później na wahania wagi. Nigdy nie ukrywała, że zdarzają się jej gorsze okresy, jeśli chodzi o nadprogramowe kilogramy, co ma związek z jej pracą. Jednak kwarantanna i izolacja pomogły jej ograniczyć porcje, a przede wszystkim pomyśleć o swoim zdrowiu. Dzięki temu gwiazda TVN zgubiła już 10 kilogramów.

To wielki sukces, zwłaszcza, że jej potrawom trudno się oprzeć. Fani, widząc, że ich idolka niknie w oczach poprosili o przybliżenie im magicznego sposobu na schudnięcie. Magda Gessler nie pozostała głucha na te prośby i postanowiła napisać książkę!

+ - Dostaję setki zapytań o moją dietę i nowe przepisy, dlatego postanowiłam je zebrać w książkę kulinarną, którą okraszę barwnymi historiami z mojego życia – stwierdziła w rozmowie z magazynem "Flesz" Magda Gessler, cytowana przez Pikio.

fot. Instagram @magdagessler_official

Jak informował portal "Życie": WYDAŁO SIĘ, O CZYM I JAK ROZMAWIAJĄ ZE SOBĄ ZA ZAMKNIĘTYMI DRZWIAMI CZŁONKOWIE RODZINY KRÓLEWSKIEJ. MOCNE SŁOWA, POUFNE INFORMACJE WYSZŁY NA JAW

Przypomnij sobie: DWIE DEKADY TEMU KAŻDA NASTOLATKA CHCIAŁA BYĆ JAK ONA, POTEM SZYBKO UCICHŁO NA JEJ TEMAT. JEJ DALSZE LOSY SĄ ZDUMIEWAJĄCE

Portal "Życie" pisał również: CO ŁĄCZY JOLANTĘ KWAŚNIEWSKĄ I KRZYSZTOFA JACKOWSKIEGO? COŚ ZDUMIEWAJĄCEGO, TA TAJEMNICA BYŁA SKRYWANA PRZEZ DEKADY