Marcin Mroczek zalicza się do czołówki najpopularniejszych aktorów serialowych w kraju. Popularność przyniosły mu głównie role w produkcji TVP, szczególnie w „M jak miłość”.

Marcin Mroczek oraz jego brat bliźniak, Rafał, grają w „M jak miłość” już od 20 lat. Dojrzewali na oczach całej Polski. Najpopularniejsi polscy bliźniacy zdobyli ogromną popularność swoimi serialowymi rolami.

Marcin Mroczek opowiedział o szczęśliwej nowinie

Marcin Mroczek raczej rzadko dzieli się z fanami informacjami na temat swojego życia prywatnego. Popularny aktor postanowił tym razem przekazać swoim obserwatorom wieści, które wszystkich zdziwiły.

Aktor z „M jak miłość” oraz jego małżonka, Marlena Muranowicz, w końcu wyjawili szczęśliwą nowinę. Zapewne cała ich rodzina niesamowicie cieszy się z tych informacji. O czym mowa?

Marlena Muranowicz i Marcin Mroczek mają już dwóch synów, Ignacego oraz Kacpra. Jak podaje Super Express, teraz ogłosili kolejną wielką nowinę. Aktor, który gra Piotra Zduńskiego, jest szczęśliwym tatą i mężem.

Marcin Mroczek od 20 lipca 2013 roku pozostaje w związku małżeńskim z Marleną Muranowicz. Na swój ślub, który odbył się w Tarczynie, zaprosił m.in. Andżelikę Piechowiak czy Kasię Cichopek.

Kilka dni temu on oraz jego małżonka obchodzili już siódmą rocznicę ślubu. Co z tej okazji zrobił Mroczek?

„20.07.2013 powiedzieliśmy sobie Tak: na zawsze, z miłości, przed Bogiem. Nie zawsze się we wszystkim zgadzamy, ale nie robimy z tego tragedii” – napisał.

Fani cieszą się ich szczęściem i pod Instagramowym postem złożyli parze serdeczne życzenia. Za nimi już siedem szczęśliwych lat – oby jeszcze jak najwięcej! W dobie wszechobecnych romansów i rozwodów miło ogląda się szczęśliwą, kochającą się parę.

Przypomnij sobie o… NAJNOWSZE DONIESIENIA PŁYNĄ Z MINISTERSTWA ZDROWIA. STATYSTYKI ZAKAŻEŃ NIE NAPAWAJĄ WAKACYJNYM OPTYMIZMEM

Jak informował portal Życie: SKANDALICZNE ZACHOWANIE WŁAŚCICIELI PSA: ZOSTAWILI ZWIERZĘ W SAMOCHODZIE W PEŁNYM SŁOŃCU. KONIECZNA BYŁA INTERWENCJA

Portal Życie pisał również o… KRAKÓW: ZNANY JEST FINAŁ SPRAWY RODZINY, KTÓRA NIE CHCIAŁA SIĘ PODDAĆ KWARANTANNIE. POTRZEBNA BYŁA INTERWENCJA POLICJI