Jak podaje "Pikio", Marcin i Rafał Mroczek to najpopularniejsi bracia w Polsce. Rodzeństwo aktorów od lat gości w naszych domach dzięki serialowi "M jak miłość". Okazuje się, że w rodzeństwie jeszcze ktoś jest!

"Nie ma takich trzech, jak ich dwóch"

YT

Obydwaj są zarówno niezawodowymi aktorami, jak i tancerzami. Od 20 lat gościmy ich na ekranach naszych telewizorów w serialu "M jak miłość", w którym wszyscy tak na prawdę dorastali i dojrzewali. Nie wszyscy wiedzą, że Marcin i Rafał mają siostrę!

Przeszukując czeluści internetu, niesposób znaleźć zdjęcie siostry Marcina i Rafała. W prawdzie jej wizerunek uchwyciły media przy okazji koncertu "M jak miłość", jednak z wiadomych przyczyn nie jesteśmy w stanie podzielić się zjęciem z naszymi czytelnikami. Dwie rzeczy można o pani Agacie powiedzieć: pięka kobieta i dumna siostra!

My życzymy panom kolejnych lat pełnych sukcesów, oraz szczęścia w miłości! Zdrowie także się przyda, aby były siły na udźwignięcie wszystkiego powyższego!

A Ty? Czego chcesz życzyć braciom? I... Czy rozpoznasz, który to Marcin, a który Paweł?

YT

O tym pisaliśmy: Tajemnice serialu „Cztery pancerni i pies” wychodzą na jaw. Sposób, w jaki Małgorzata Niemirska dostała rolę, nie mieści się w głowie

Zerknij także tutaj: Małgorzata Rozenek-Majdan i jej mąż Radosław wyjeżdżają z Warszawy na dłużej. O co chodzi

Przypominamy Ci także i o tym: Czy pierwsza komunia święta skończy się wizytą w sanepidzie? Parafia w jednej z polskich miejscowości poszukuje wszystkich uczestników mszy świętej