Małgorzata Rozenek-Majdan jest jedną z kobiet, która zawojowała polskie media. Choć zdarza się, że „wyskakuje z lodówki”, to jednak wciąż cieszy się dużą sympatią telewidzów oraz internautów.

Małgorzata Rozenek-Majdan już od dobrych kilku lat utrzymuje się „na fali” – zaczęło się od „Perfekcyjnej pani domu”, a w mediach radzi sobie doskonale do dziś. Pomocny okazał się także udział w programach „Iron Majdan” oraz „Projekt Lady”. Od dłuższego czasu fani chętnie śledzą jej życie prywatne.

Małgorzata Rozenek-Majdan. Źródło: Instagram
Małgorzata Rozenek-Majdan. Źródło: Instagram
Małgorzata Rozenek-Majdan. Źródło: Instagram

Zdumiewające nowe informacje o Małgorzacie Rozenek-Majdan. O czym mowa?

Małgorzata Rozenek-Majdan nie próżnuje. Choć wydawałoby się, że krótko po porodzie potrzebuje czasu, by nieco odpocząć, a dopiero później wróci do kariery zawodowej, nic bardziej mylnego. Małgonia tuż po narodzinach syna numer trzy, Henia, postanowiła zakasać rękawy i wrócić do pracy.

Jak zauważają dziennikarze Pomponika, opiekę nad dziećmi godzi z obowiązkami zawodowymi – a ma co robić. Ma sporo talentów, a dzięki charyzmie oraz sympatii fanów może rozwijać swoją karierę i dzielić się życiem prywatnym, które z chęcią śledzi ponad milion obserwujących na jej Instagramie.

Teraz oprócz projektów, nad którymi pracuje już od niedawna, m.in. „Projekt Lady” czy też kampanii marketingowych, wybrała się również na premierę książki asystenta. To jednak jeszcze nie wszystko.

Małgorzata Rozenek-Majdan/screen Instagram @m_rozenek
Małgorzata Rozenek-Majdan/screen Instagram @m_rozenek

Małgosia Rozenek-Majdan postanowiła podjąć się kolejnego wyzwania – tym razem zostanie… aktorką! Na spotkaniu z Patrykiem Vegą gwiazdy ustalały wszystkie szczegóły.

Wygląda na to, że pracowita „Perfekcyjna pani domu” nie da nam o sobie zapomnieć. Czekacie już na jej aktorski debiut? My nie możemy się doczekać!

„Patryk ma zawsze bardzo jasno sprecyzowane pomysły dotyczące tego kto i co u niego zagra. Myślę, że będzie to naprawdę kolejna zawodowa przygoda mojego życia. Na razie nie mogę rozmawiać o rzeczach, które się nie wydarzyły, ale już nie mogę się doczekać, kiedy będę mogła” – mówiła główna zainteresowana.

Przypomnij sobie o… TAK WYGLĄDAŁY OSTATNIE URODZINY JACKA CZYŻA. CIAŁO WYBITNEGO LEKTORA CAŁKOWICIE WYNISZCZYŁA CHOROBA

Jak informował portal Życie: LEON NIEMCZYK ZNANY BYŁ JAKO UWODZICIEL I WIELOKROTNY ROZWODNIK. PRAWDA O JEGO PODBOJACH WYSZŁA NIEDAWNO NA JAW

Portal Życie pisał również o… SIOSTRA KORY WYZNAŁA, JAKIE BYŁY OSTATNIE SŁOWA ARTYSTKI. WOKALISTKA NA KONIEC ŻYCIA MIAŁA NIEZWYKŁĄ WIZJĘ