Jak podaje portal "Pikio", Małgorzata Rozenek należy do tych gwiazd, które bardzo chętnie dzielą się w mediach społecznościowych swoim życiem prywatnym. Opowiada o swoim mężu i synach, a czasem również o rodzicach. Nieco mniej wylewny jest Radosław Majdan, choć i na jego profilach znajdziemy migawki z ich prywatnego życia. Tym razem zaskakującym sekretem postanowił podzielić się ojciec Małgorzaty Rozenek.

Ojciec Małgorzaty Rozenek przerywa milczenie

Od kiedy na świecie pojawił się mały Henio, syn Małgorzety Rozenek i Radosława Majdana nie ma dnia, żeby nie pojawiła się choćby wzmianka o chłopcu, często za sprawą jego rodziców, którzy dzielą się z fanami radości z potomka. Tym razem zrobiło się głośno o samej Małgorzacie Rozenek, której tajemnicę zdradził jej tata.

W wywiadzie dla "Faktu" Stanisław Kostrzewski uchylił nieco kulisy rodzinnych relacji. Małgorzata Rozenek nie ukrywała nigdy, że jest bardzo silnie związana z rodzicami i zawsze może na nich liczyć. Jej tata przyznał, że on stara się racjonalnie podchodzić do różnych spraw, Małgorzata rozpieszcza wszystkich wokoło.

"Jestem jedyny w tej rodzinie, który podchodzi racjonalnie do wszystkich spraw. Małgosia dużo mówi, a rozpieszcza dzieci, psy i wszystko, co tylko się da" - zdradził w rozmowie z "Faktem" Kostrzewski.

Instagram/m_rozenek

Co jeszcze zdradził tata Małgorzaty Rozenek

Stanisław Kostrzewski zdradził również, że to jego żona i dzieci są od dobrych rzeczy, a on w rodzinie pełni funkcję "złego policjanta".

"Jeśli w rodzinie mają wydarzyć się dobre rzeczy, to jest Małgosia, moja żona, mój syn. A jak chodzi o coś poważnego, to wiadomo, że ja. W tym momencie wychodzi, że jestem najgorszy" - dodał.

fakt.pl

Spodziewaliście się tego?

To też może cię zainteresować: Wszyscy Polacy będą podlegać nowemu obowiązkowi. Nowe zasady nie przypadną do gustu wielu osobom, zmiana będzie przekładać się na życie obywateli

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Rośnie lista osób, które zostały usunięte z TVP lub odeszły z pracy w stacji. Marcelina Zawadzka nie jest jedyna, to wielka grupa

O tym się mówi: Jarosław Kaczyński o miłości: "Byłem w młodości zaangażowany emocjonalnie". Kim była ukochana prezesa PiS