Jarosław Kaczyński pozostaje jednym z najbardziej wpływowych oraz znanych polityków. 70-letni mężczyzna jest prezesem Prawa i Sprawiedliwości. Niewiele mówi się o nim w kontekście życia prywatnego, a tymczasem polityk jest ciekawą osobą, w jego życiu można znaleźć sporo smaczków.

Jarosław Kaczyński o miłości

Jarosław Kaczyński kilka lat temu zdecydował się na bardzo intymny wywiad. Polityk postanowił opowiedzieć w nim o miłości. Znamy powód jego samotności. Aż się łezka w oku kręci…

Jarosław Kaczyński
Jarosław Kaczyński
Jarosław Kaczyński

O intymnych sprawach Jarosław Kaczyński porozmawiał z magazynem Gala. W rozmowie z dziennikarzem wyjawił naprawdę dużo. Zdecydował się o powiedzieć o miłości i o samotności.

- Mówię to raz i nie chcę już do tego wracać: byłem w młodości zaangażowany emocjonalnie – powiedział w 2010 roku Jarosław Kaczyński.

Jak się okazuje jego związek nie przetrwał próby. Rozpadł się i polityk został sam. Raz na zawsze…

- [...] skończyło się rozstaniem. Większość moich znajomych miała już wtedy rodziny, bo w tamtych czasach ludzie szybciej się decydowali na małżeństwo. Mogę tylko powiedzieć, że jestem z tą osobą w rzadkich, ale ciepłych kontaktach po dziś dzień – wyznał.

Mimo tego, że Jarosław Kaczyński nie jest w związku i nie stworzył też własnej rodziny, nie czuję się samotny. Jak sam przyznał wystarczają mu rodzina oraz przyjaciele.

- Miałem rodzinę, przyjaciół. To mnie satysfakcjonowało emocjonalnie. Miałem w nich oparcie. Zostali przyjaciele, którzy są wspaniali, wspierający, niezwykle serdeczni. Jest pani Basia, przyjaciółka domu, jest pan Piotr, który kupuje karmę kotu Alikowi. Są moi polityczni przyjaciele. Nie czuję się sam - dodał.

Marta Kaczyńska, Jarosław Kaczyński/screen YouTube @Super Express
Marta Kaczyńska, Jarosław Kaczyński/screen YouTube @Super Express

To też może cię zainteresować: Niektóre zachowania Polaków powodują zniesmaczenie. Co takiego robią nasi rodacy, co niezbyt dobrze o nas świadczy

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Czy to kolejne ognisko koronawirusa w naszym kraju? Liczba potwierdzonych przypadków jest niepokojąca

O tym się mówi: Marcelina Zawadzka nie poprowadzi „The Voice of Poland”. Znana jest jej następczyni, wybór jest zaskakujący