Jak podaje portal "Pikio", Gienek Loska swoją rozpoznawalność zawdzięcza udziałowi w programie "X-Factor". Szybko podbił serca słuchaczy, stając się prawdziwym objawieniem na polskiej scenie muzycznej. Koncertował i odnosił kolejne sukcesy. Niestety dobra passa się skończyła - wszystko przez problemy zdrowotne artysty.

Problemy ze zdrowiem Gienka Loski

Problemy zdrowotne u artysty pojawiły się w 2018 roku, zmuszając go do rezygnacji z koncertowania. W mediach pojawiało się niewiele informaji dotyczących stanu zdrowia Gienka Loski. Jego fani żyli w napięciu, czy leczenie przynosi porządany efekt. Teraz wszystko stało się jasne, za sprawą wpisu żony muzyka.

Niestety stan zdrowia Loski nie poprawił się, nadal jest ciężki i artysta potrzebuje ciągłej opieki. Na dodatek jego leczenie jest kosztowne. Niestety blisim Gienka Loski zaczyna brakować środków na pokrycie leczenia.

YouTube

Bardzo ważna prośba

"Drodzy Przyjaciele Gienka, jak wiecie od maja 2018 roku Gienek jest ciężko chory, wymaga całodobowej opieki, wsparcia rehabilitacyjnego, żywienia medycznego, pełnej pielęgnacji, a co za tym idzie - wielu preparatów, leków i środków czystości" - czytamy na stronie Gienka Loski.

Dlatego bliscy muzyka zwrócili się do wszystkich o wsparcie, które pomorze Gienkowi Losce wrócić do normalnego życia.

"Jego stan neurologiczny jest w dalszym ciągu bardzo poważny, ale Gienek cały czas walczy, a my z nim. Do tej walki potrzebujemy wsparcia, także finansowego. Potrzebujemy Waszego wsparcia, każdego z Was" - czytamy w poruszającym wpisie.

Drodzy Przyjaciele Gienka, jak wiecie od maja 2018 roku Gienek jest ciężko chory, wymaga całodobowej opieki, wsparcia...

Posted by Gienek Loska Band on Sunday, March 1, 2020

Wesprzecie bliskich Gienka Loski w walce o jego zdrowie?

To też może cię zainteresować: Małgorzata Rozenek-Majdan w centrum wielkiego skandalu? Esmeralda Godlewska ostrzega,że ujawni prawdę o Radosławie. O co poszło

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Już wkrótce wrócą obostrzenia związane z koronawirusem? Sprawa wydaje się o wiele poważniejsza niż myśleliśmy

O tym się mówi: Dobra wiadomość z ZUS-u dla wielu seniorów. Dodatkowe pieniądze w ramach świadczenia emerytalnego