Jak podaje portal "Pudelek", w maju opinia publiczna usłyszała po raz kolejny o owianej złą sławą "Zatoce Sztuki". Wszystko za sprawą filmu Sylwestra Latkowskiego "Nic się nie stało". I choć dziennikarz nie przedstawił w swoim filmie żadnych dowodów na to, co się działo w tym miejscu przed kilkoma laty, to padło kilka nazwisk znanych osób, które bywały w lokalu. Miały one posiadać informacje na temat tego, co działo się w "Zatoce Sztuki".

Stanowisko gwiazd w sprawie "Zatoki Sztuki"

Zdecydowana większość znanych osób, których nazwiska padły w filmie Latkowskiego, zaprzeczyła, że miała jakikolwiek udział w incydentach, jakie miały mieć miejsce w tym znanym klubie w Sopocie. Temat jednak dość szybko zniknął z pierwszych stron gazet. Czy to właśnie ulegnie zmianie?

Wiele wskazuje na to, że tak. Do afery zdecydowała się niespodziewanie wrócić Esmeralda Godlewska. Ta dość kontrowersyjna celebrytka po kilku miesiącach względego trzymania się w cieniu zaskoczyła wszystkich zaskakującymi wpisami na InstaStories. Dotyczyły one Radosława Majdana, o którym w swoim filmie wspominał Sylwester Latkowski.

YouTube

Zaskakujące wpisy

"Mam ciekawe wiadomości do pani Małgoni Rozenek wraz z dowodami afery sopockiej związanej z Radziem (100% prawdy). Nie zawsze było tak grzecznie, jak to przedstawia w sieci. Niestety, nie mogę się podzielić z naszą idealną na pozór Panią Domu, gdyż mnie zablokowała. Prawda boli, ale za to jak wyzwala" - napisała jedna z sióstr Godlewskich.

"A może coś więcej o słynnej aferze w Sopocie? Blancia, Bieniuk i reszta naszej elity..." - dodała w innej relacji Esmeralda. To nie wszystko, Esmeralda postanowiła urządzić ankietę, w której zapytała, czy "Chcecie znać prawdę? Żyłam w tym świecie, wiem, kto z kim, jak i gdzie".

pudelek.pl

Myślicie, że osoby, o których wspomina Godlewska mają się czego obawiać?

To też może cię zainteresować: Kasia Cichopek i Marcin Hakiel zdecydowali się na ten krok! Fani aktorki nie mogli się już doczekać, postanowili przełamać swoje twarde zasady

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Premier Mateusz Morawiecki udał się na krótki wypoczynek. Jak, gdzie i z kim spędza weekend

O tym się mówi: Ile naprawdę zapłacimy za obiad w nadmorskich kurortach? Ceny mają sporą rozpiętość, ale w wielu lokalach da się zjeść naprawdę smacznie i tanio