Dzisiejsze wakacje dla wielu osób są zupełnie inne niż wszystkie. Również premier Mateusz Morawiecki nie mógł cieszyć się ze zbyt długiego urlopu.

Mateusz Morawiecki spędził weekend w miłym towarzystwie

Jak donosi portal Super Express, w ostatni weekend premier Mateusz Morawiecki udał się nad morze. Okazuje się jednak, że nie był tam sam. Towarzyszyła mu bowiem żona - Iwona.

Wakacyjny wypad premiera nie powinien budzić zdziwienia. Jego ostatnie tygodnie były dość napięte pod względem zawodowym. Premier bardzo aktywnie włączył się bowiem w kampanię prezydencką Andrzeja Dudy, a dodatkowo ostatnie dni spędził w Brukseli.

Chcąc odetchnąć trochę, po tak wyczerpującym okresie, premier Mateusz Morawiecki i jego żona wybrali się do jednej z nadmorskich miejscowości, a dokładnie do Dębek. Nie ulega wątpliwości, że oboje czekali na wspólnie spędziony weekend już od bardzo długiego czasu. Wreszcie mogli spełnić swoje oczekiwania!

Źródło: Super Express

Premier odpoczął chociaż przez chwilę

Tam też mieli czas, aby cieszyć się pięknem polskiego wybrzeża i swoją obecnością. Jak się okazuje, oboje przez długi czas spacerowali brzegiem morza, a także poczynili małe zakupy na nadmorskich straganach.

W programie weekendowego wypadu na morze nie mogło oczywiście zabraknąć pysznej rybki i frytek w jednej z nadmorskich, klimatycznych restauracji.

Okazuje się jednak, że wypad nad polskie morze był niezwykle krótki. Bowiem w sobotę premier Mateusz Morawiecki uczestniczył w obchodach 40. rocznicy Lubelskiego Lipca 1980.

Czy to jedyny wakacyjny wypoczynek, na który mógł pozwolić sobie premier i jego żona?

Źródło: Super Express

Jak informował portal "Życie": WYDAŁO SIĘ, O CZYM I JAK ROZMAWIAJĄ ZE SOBĄ ZA ZAMKNIĘTYMI DRZWIAMI CZŁONKOWIE RODZINY KRÓLEWSKIEJ. MOCNE SŁOWA, POUFNE INFORMACJE WYSZŁY NA JAW

Przypomnij sobie: DWIE DEKADY TEMU KAŻDA NASTOLATKA CHCIAŁA BYĆ JAK ONA, POTEM SZYBKO UCICHŁO NA JEJ TEMAT. JEJ DALSZE LOSY SĄ ZDUMIEWAJĄCE

Portal "Życie" pisał również: CO ŁĄCZY JOLANTĘ KWAŚNIEWSKĄ I KRZYSZTOFA JACKOWSKIEGO? COŚ ZDUMIEWAJĄCEGO, TA TAJEMNICA BYŁA SKRYWANA PRZEZ DEKADY