Kasia Cichopek korzysta z uroków lata i wraz z ukochanym mężem i dziećmi wyjeżdża w różne miejsca Polski, aby pokazać swoim pociechom, że warto jest poznawać własny kraj i jego uroki, szczególnie w tym roku, gdy wyjazdy zagraniczne nie są zalecane.

Rodzina pochwaliła się na Instagramie wspólnymi chwilami w górach. Gwiazdorska para wreszcie zdecydowała się na pewien krok – Kasia Cichopek i Marcin Hakiel przestali ukrywać twarze swoich dzieci, co przez lata uznawali za priorytet w zapewnieniu im bezpieczeństwa i prywatności.

Jednak Helenka i Adaś są już na tyle duzi, że nie trzeba wciąż ich ukrywać. Podobni do rodziców?

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel zdecydowali się pokazać twarze dzieci na Instagramie! Złamali zasadę, której trzymali się od lat!

Rodzina wybrała się do Zakopanego, by tam spędzić wiele miłych chwil tylko we czwórkę. Dzieciaki chętnie korzystają z czasu na łonie natury i ochoczo spacerują z rodzicami po górach.

Tym razem, wspólne chwile skończyły się rzęsistym deszczem.

- Wspaniała wycieczka w góry za nami. Zlał nas deszcz, ale widoki wynagrodziły wszystko #trip #adventure #tatry #naszlaku #rodzina #rodzinnawycieczka #extra #tatramountains #familytime #wakacje” – napisała pod serią zdjęcia Kasia Cichopek, cytowana przez magazyn VIVA!

Fani aktorki przekonują, że Adaś i Helenka są bardzo podobni do znanych rodziców. Córka ma być łudząco podobna do taty, a Adaś to skóra zdjęta z mamy! Naprawdę są aż tak podobni?

fot. Instagram @katarzynacichopek

Jak informował portal "Życie": WYDAŁO SIĘ, O CZYM I JAK ROZMAWIAJĄ ZE SOBĄ ZA ZAMKNIĘTYMI DRZWIAMI CZŁONKOWIE RODZINY KRÓLEWSKIEJ. MOCNE SŁOWA, POUFNE INFORMACJE WYSZŁY NA JAW

Przypomnij sobie: DWIE DEKADY TEMU KAŻDA NASTOLATKA CHCIAŁA BYĆ JAK ONA, POTEM SZYBKO UCICHŁO NA JEJ TEMAT. JEJ DALSZE LOSY SĄ ZDUMIEWAJĄCE

Portal "Życie" pisał również: CO ŁĄCZY JOLANTĘ KWAŚNIEWSKĄ I KRZYSZTOFA JACKOWSKIEGO? COŚ ZDUMIEWAJĄCEGO, TA TAJEMNICA BYŁA SKRYWANA PRZEZ DEKADY