Magda Gessler to osoba, której chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Słynna restauratorka ma w sobie niezliczone pokłady energii i charyzmy. Polacy pokochali ją zarówno dzięki programowi „Kuchenne rewolucje” jak i poprzez regularną aktywność w sieci! Kto jeszcze pokochał Magdę Gessler?

Wszystkie miłości Magdy Gessler

Jak przyznała sama restauratorka, jej pierwszą miłością był Andaluzyjski Rom, którego poznała kiedy przebywała w Madrycie. Magda Gessler miała wtedy zaledwie 19. lat. Chłopak oświadczył się młodej Gessler, jednak finalnie do ślubu nie doszło, ponieważ razem z rodzicami wróciła do Polski.

- Był piękny, zaborczy i… absolutnie za niski. Kiedy byliśmy na spacerze, ja szłam po jezdni, a on po chodniku. A gdy pewnego dnia założyłam szpilki, stwierdził, że go zdradziłam - wyznała Magda Gessler w jednym z wywiadów.

Pierwszym mężem restauratorki był Volkhart Müller, którego poznała w Hiszpanii. Mężczyzna fotografował obrazy Magdy Gessler. Ta w ramach wdzięczności postanowiła zaprosić go na kolację do restauracji, w której wtedy pracowała.

- Ubrałam się w dopasowaną amarantową sukienkę z odkrytym ramieniem z polskiej kolekcji Hofflandu. Moja ówczesna figura była podobna do tej, którą dziś ma Lara. Czułam się interesująca zarówno pod względem fizycznym, jak i mentalnym. Gdy mnie zobaczył, zarumienił się - wyznała restauratorka podczas rozmowy z dziennikarzami „Gali”.

Para była ze sobą siedem lat. Ich szczęśliwy związek przerwała śmierć mężczyzny. Jak się bowiem okazało, chorował on na nowotwór. Z pierwszego małżeństwa Magdy Gessler pochodzi jej syn - Tadeusz Müller.

Instagram @tadeusz_muller

Jak informuje portal Onet, po tragicznych wydarzeniach jakich doznała restauratorka, zdecydowała się na powrót do Warszawy. Wtedy to umówiła się z Adamem Gesslerem na randkę, ten jednak nie przyszedł.

Okazało się, że całą sytuację wykorzystał jednak jego brat - Piotr Gessler, który był wówczas żonaty. Mężczyzna zakochał się jednak w Magdzie tak bardzo, że postanowił wziąć rozwód ze swoją żoną i zaraz po tym oświadczył się restauratorce. Jednak małżeństwo nie przetrwało próby jaką postawił przed nimi los.

Jak wyznała sama restauratorka, nie otrzymała od męża żadnego wsparcia, kiedy zmagała się z podejrzeniem raka jajnika.

- Zwierzyłam się Piotrowi ze swoich obaw, a on wyszedł. Gdy dzwoniłam na oddział onkologiczny na warszawskim Ursynowie, z jego strony nie było żadnej reakcji - wyznała Magda Gessler.

Magda Gessler nie ukrywa swojego szczęścia

Co więcej, Magda Gessler przeżyła też bardzo krótką relację z młodszym o 19. lat Piotrem Adamczykiem. Mimo, iż aktor do dziś nie przyznaje się, że między nim, a restauratorką miał miejsce romans, Magda Gessler oficjalnie zabrała głos na ten temat, kiedy była gościem w programie „20 m2 Łukasza”.

- Ja zawsze jestem bardzo przyjazna. Ja nie rozstaję się w gniewie. Wydaje mi się, że Piotr się wstydzi tego, co robił. Przyjaźniliśmy się bardzo i byliśmy blisko, i było bardzo fajnie, ale może Piotr jest za bardzo mieszczański, by zrozumieć taką osobę jak ja - wyznała Gessler.

Sama Magda Gessler nie ukrywa jednak, że to właśnie teraz jest najbardziej szczęśliwa w związku. Restauratorka od 13. lat jest bowiem związana z Waldemarem Kozerawskim. Mimo ogromnej odległości, jaka ich dzieli, partnerzy są dla siebie całym światem.

- Mamy dla siebie niewiele czasu, dlatego nie tracimy go na idiotyczne kłótnie - powiedziała Magda Gessler.

Instagram @magdagessler_official

Jak informował portal "Życie": MARTA KACZYŃSKA PRZYŁAPANA PRZEZ PAPARAZZI. CÓRKA PARY PREZYDENCKIEJ JEST ZBULWERSOWANA OPUBLIKOWANYMI ZDJĘCIAMI

Przypomnij sobie: FANKI MAŁGORZATY ROZENEK-MAJDAN PRZYŁAPAŁY JĄ NA CZYMŚ NIEOCZEKIWANYM. POD ZDJĘCIEM W INTERNECIE CAŁA MASA KOMENTARZY Z ISTOTNYM PYTANIEM

Portal "Życie" pisał również: ZMIANY W ŻYCIU PIOTRA KRAŚKO. CZY MAŁŻEŃSTWO PREZENTERA PRZETRWA TAKĄ PRÓBĘ