Nierzadko mamy celebrytów i inne osoby publiczne za te same osoby, które możemy oglądać w mediach, zapominając przy tym, że nierzadko ich zachowanie jest celowe, a postaci, które obserwujemy, mogą być wykreowane – w rzeczywistości mogą być zupełnie innymi ludźmi.

O prawdziwej twarzy tych osób możemy usłyszeć od tych, którzy mieli okazję mieć z nimi kontakt w sytuacjach prywatnych. Jedno ze źródeł, które będzie w stanie wiele powiedzieć o charakterach osób medialnych, to ich sąsiedzi.

Jarosław Kaczyński. Źródło: Youtube
Jarosław Kaczyński. Źródło: Youtube
Jarosław Kaczyński. Źródło: Youtube

Prawdziwa twarz Jarosława Kaczyńskiego

Portal Pikio zauważa, że sąsiedzi mogą opowiedzieć najwięcej o innych – wszak na co dzień żyją obok, spotykają się na korytarzu czy w ogrodzie, słyszą swoje rozmowy, kłótnie i tajemnice. Teraz reporterzy dowiedzieli się co nieco na temat Jarosława Kaczyńskiego od jego sąsiadów z warszawskiego Żoliborza.

Sąsiadka prezesa PiS mieszka obok niego, przy ul. Mickiewicza, już od ośmiu lat, jednak nigdy nie udało jej się spotkać go twarzą w twarz. Jednak są osoby, które widziały swojego znanego sąsiada – pewien mężczyzna ujawnił swoje wspomnienia z wydarzenia, które miało miejsce „przed Smoleńskiem jeszcze”.

- Kiedyś moja córka odwiedzała w tej okolicy koleżankę, której akurat zginął kot. W pewnym momencie usłyszały dzwonek, a za drzwiami stał Jarosław Kaczyński z kotem tej koleżanki na rękach – przypominał sobie.

Co więcej, ujawniono, że jeśli Jarosław Kaczyński jest w domu, przed posesją pojawiają się rządowe auta, którym często zdarza się zablokować wyjazd z posesji od ul. Sokolskiego.

Jarosław Kaczyński. Źródło: Youtube
Jarosław Kaczyński. Źródło: Youtube
Jarosław Kaczyński. Źródło: Youtube

Jarosław Kaczyński raczej nie ma wielu okazji do spotkania swoich sąsiadów – prezesa PiS widują bardzo rzadko i raczej przez krótką chwilę. Co robi polityk, gdy zdarzy się takie spotkanie?

- Nie rozgląda się nawet, tylko patrzy w ziemię i wsiada do limuzyny. Może boi się, że jak spojrzy za wysoko, to coś ukłuje go w oczy – podsumował sąsiad Kaczyńskiego, pokazując wiszący w oknie naprzeciwko domu Kaczyńskiego plakat z napisem „KonsTYtucJA”

Przypomnij sobie o… KRAKÓW: TRWA SŁYNNY FESTIWAL CRACOVIA DANZA. JAKIE SPOTKANIA I ATRAKCJE ZAPLANOWANO NA TEN TYDZIEŃ

Jak informował portal Życie: GDZIE POJAWIĄ SIĘ BURZE Z GRADEM? POGODA W PONIEDZIAŁEK ZNÓW ZASKOCZY GWAŁTOWNYMI ZJAWISKAMI ATMOSFERYCZNYMI

Portal Życie pisał również o… MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN W CENTRUM WIELKIEGO SKANDALU? ESMERALDA GODLEWSKA OSTRZEGA,ŻE UJAWNI PRAWDĘ O RADOSŁAWIE. O CO POSZŁO