Kasia Kowalska nie może zaliczyć ostatnich tygodni do udanych. Najpierw podzieliła się z Polską rodzinną tragedią, gdy jej córka Ola trafiła do londyńskiego szpitala w ciężkim stanie i wymagała zaintubowania i podłączenia do respiratora. Wokalistka wydawała się komunikować, że jej dziecko zostało zakażone koronawirusem, w co uwierzyli niemal wszyscy, wysyłając artystce wiele słów wsparcia.

Po chorą Olę Kowalską prywatny samolot chciała wysłać Dominika Kulczyk, by sprowadzić 22-letnią córkę Kasi Kowalskiej do Polski, jednak nie zgodzili się na angielscy lekarze. Po czasie okazało się jednak, że studiująca w Londynie córka Kowalskiej trafiła do szpitala z zupełnie innego powodu, którego obie panie nie chciały podać przez długi czas.

Po długim czasie wokalistka ujawniła, co dokładnie było Oli. W jednym z wywiadów wyznała, że jej córka zachorowała na agresywnego adenowirusa.

Kasia Kowalska. Źródło: Instagram.
Kasia Kowalska. Źródło: Instagram.
Kasia Kowalska. Źródło: Instagram.

Jak wygląda córka Kasi Kowalskiej po przebytej chorobie?

Portal Lelum.pl zauważa, że Kasia Kowalska od dawna nie pokazywała swojej córki, Oli, na aktualnych zdjęciach. Teraz, gdy ta już wyzdrowiała, wokalistka postanowiła podzielić się nową fotką.

Ola jakiś czas temu wyszła ze szpitala. To bardzo ucieszyło jej mamę. Kasia Kowalska zabrała swoją córkę na wakacje do Grecji. To właśnie stamtąd pochodzi najnowsza fotka latorośli wokalistki.

Ola wygląda już bardzo promiennie, nie widać po niej śladu przebytej choroby. Greckie wakacje zdecydowanie służą córce Kasi Kowalskiej. Na całe szczęście te złe doświadczenia ma już za sobą, teraz może cieszyć się życiem.

Kasia Kowalska i Ola Kowalska. Źródło: Instagram
Kasia Kowalska i Ola Kowalska. Źródło: Instagram
Kasia Kowalska i Ola Kowalska. Źródło: Instagram

Wokalistce i jej córce życzymy wszystkiego dobrego – a przede wszystkim zdrowia! Mamy nadzieję, że będą na siebie uważać na wakacjach.

Córka Kasi Kowalskiej. Źródło: Instagram
Córka Kasi Kowalskiej. Źródło: Instagram

Przypomnij sobie o… JAK AGNIESZKA WOŹNIAK-STARAK SPĘDZI SMUTNĄ ROCZNICĘ? WDOWA PO PIOTRZE WOŹNIAKU-STARAKU WYJAWIŁA SWOJE PLANY

Jak informował portal Życie: MAŁOPOLSKA: SANEPID INFORMUJE O DUŻEJ LICZBIE NOWYCH ZAKAŻEŃ KORONAWIRUSEM

Portal Życie pisał również o… JEDEN Z NAJWIĘKSZYCH BANKÓW APELUJE DO SWOICH KLIENTÓW: UWAŻAJCIE NA WRAŻLIWE DANE. SPRAWA JEST POWAŻNA, W GRĘ WCHODZĄ PIENIĄDZE