Agnieszka Woźniak-Starak przez kilka miesięcy niemal nie pokazywała się publicznie, nie udzielała się także w mediach społecznościowych i zrobiła sobie dłuższą przerwę zawodową. Musiała nabrać sił po stracie męża, Piotra Woźniaka-Staraka, który zginął w wypadku na jeziorze Kisajno w sierpniu 2019 roku.

Prezenterka już wróciła do codzienności. Pogodziła się z bolesną stratą i układa sobie życie, zaczyna powoli wracać do mediów, publikuje wpisy oraz zdjęcia w mediach społecznościowych i dużo czasu spędza z najbliższymi. Jednak teraz czeka ją szczególnie ciężki okres.

W sierpniu 2020 minie rok od śmierci męża Agnieszki, Piotra Woźniaka-Staraka. Dziennikarka po raz pierwszy spędzi wakacje samotnie, bez męża, który zawsze był przy niej.

Piotr Woźniak-Starak. Źródło: polki.pl
Piotr Woźniak-Starak. Źródło: polki.pl

Jak Agnieszka Woźniak-Starak spędzi rocznicę śmierci męża?

Wdowa po Piotrze Woźniaku-Staraku, Agnieszka Woźniak-Starak, czuje się już coraz lepiej i coraz chętniej pokazuje się publicznie, wróciła do pracy w radiu i powoli układa sobie życie. Teraz, by nieco odpocząć w czasie wakacji, zaplanowała sobie dłuższą przerwę od pracy.

W sierpniu minie rok od tragicznego wypadku producenta filmowego na jeziorze Kisajno. Co w tym czasie będzie robiła Agnieszka?

Jak podaje portal Plotek.pl, Agnieszka zamierza być na Mazurach, tam, gdzie doszło do wypadku, aż do września. Planuje spędzanie czasu na łonie natury oraz wypady na konie w stadninie w Gałkowie.

Agnieszka Woźniak-Starak. Źródło: Instagram
Agnieszka Woźniak-Starak. Źródło: Instagram
Agnieszka Woźniak-Starak. Źródło: Instagram

Agnieszka Woźniak-Starak, choć straciła męża, wciąż może liczyć na kochającą rodzinę, wspierających ją przyjaciół oraz ciepłe słowa ze strony fanów. Z pewnością podczas tych wakacji będzie potrzebowała nieco spokoju, ale wsparcie bardzo jej się przyda.

Przypomnij sobie o… NAD POLSKĄ ZROBI SIĘ NIEBEZPIECZNIE. IMGW WYDAŁO ALERTY, NADCHODZI ZAŁAMANIE POGODY

Jak informował portal Życie: W CZASIE CHRZTU W JEDNEJ Z PARAFII W POLSCE DOSZŁO DO BULWERSUJĄCEJ SYTUACJI. WIERNI NIE MOGĄ UWIERZYĆ, ŻE NIKT NIE PONIESIE KONSEKWENCJI

Portal Życie pisał również o… CÓRKA ZACZYNA SPADAĆ Z MOSTU - REAKCJA TATY JEST NATYCHMIASTOWA