Program „Królowe życia” od samego początku zyskał ogromną sympatię telewidzów. Fani produkcji z zaciekawieniem śledzą losy uczestników programu i nie mogą doczekać się kolejnych odcinków.

Nie ulega wątpliwości, że najbardziej charakterystyczną osobą w programie jest Dagmara Kaźmierska. Kobieta ma w sobie niesamowite pokłady energii i wszędzie jest jej pełno.

Celebrytka nie stroni od publikowania prywatnych informacji, w końcu to jej codzienne życie i jego problemy są główną tematyką rozrywkowego show TTV.

W „Królowych życia” można poznać Dagmarę jako przebojową kobietę, gotową walczyć z każdą przeciwnością losu. Królowa nie boi się ryzyka i często podejmuje wyzwania.

Dagmara Kaźmierska. Źródło: Instagram
Dagmara Kaźmierska. Źródło: Instagram
Dagmara Kaźmierska. Źródło: Instagram

Pobita Dagmara Kaźmierska. Otrzymała wsparcie od Antka Królikowskiego

Jak podaje portal Lelum.pl, w ostatnim czasie w sieci pojawiło się zdjęcie pobitej Dagmary Kaźmierskiej. Celebrytka ma na nim krew na włosach oraz twarzy, a także rękę w temblaku i liczne zadrapania.

Zdjęcie to udostępnił na Instagramie Antek Królikowski. Aktor młodego pokolenia od jakiegoś czasu pokazywał się w mediach z Kaźmierską, a teraz chciał okazać jej wsparcie.

- Mam nadzieję, że już masz się dobrze – skomentował całe zdjęcie. Fotka bardzo zaniepokoiła internautów.

Okazało się jednak, że Kaźmierska nie została przez nikogo pobita i w rzeczywistości nic jej się nie stało, a przykry incydent to tylko fragment filmu. Wspomniane elementy były jedynie charakteryzacją do pewnego projektu, w którym uczestniczy również Królikowski.

Dagmara Kaźmierska i Antek Królikowski. Źródło: Instagram
Dagmara Kaźmierska i Antek Królikowski. Źródło: Instagram

- To ja dziękuje tobie śmiejące oczko za radość i dobroć. Ps. Po przetarganiu, jak widać na załączonym obrazku, powoli dochodzę do siebie. Aczkolwiek jeszcze trochę kuleję – odpisała Kaźmierska.

Już niedługo ta dwójka pojawi się wspólnie w filmie „Pęta” Patryka Vegi. Czy ich relacja przetrwa także po zakończeniu zdjęć do filmu?

Przypomnij sobie o… KRAKÓW: KIEROWCÓW CZEKAJĄ UTRUDNIENIA. NA JEDNEJ Z ULIC ZOSTANIE WPROWADZONY RUCH JEDNOKIERUNKOWY

Jak informował portal Życie: NIESAMOWITE PRZEPOWIEDNIE DLA NASZEGO KRAJU. CZY POWINNIŚMY OBAWIAĆ SIĘ NADCHODZĄCEJ PRZYSZŁOŚCI

Portal Życie pisał również o… PONAD 20 LAT TEMU JOLANTA KWAŚNIEWSKA ZNALAZŁA SIĘ W PODBRAMKOWEJ SYTUACJI. NIE WIEDZIAŁA, JAK POSTĄPIĆ, ZDECYDOWAŁA SIĘ NA RADYKALNY KROK