Wiele osób nieustannie interesuje się przepowiedniami. Próbują rozgryźć zarówno te, które zostały wyjawione już wiele lat temu, jak i pochylają się nad tymi, które pojawiają się obecnie. Jednak zdecydowana część osób twierdzi, że większość przepowiedni to zwykłe bajki. Kto ma rację?

W mediach nie brakuje przepowiedni, które dotyczą całego świata i jego losów. Okazuje się jednak, że wiele z proroctw dotyczy tylko naszego kraju. Co ciekawe, jak donosi portal zjawiskaniewyjasnione.pl, wiele z tych wizji zaczyna się wypełniać lub miały już miejsce.

Co czeka nasz kraj?

Jednym z wizjonerów był franciszkanin, ojciec Klimuszko. Uważał on, że jest w stanie zobaczyć zarówno sukcesy, jak i porażki danej osoby, które przedstawiają krótki film.

Ojciec Klimuszko nieustannie twierdził, że mimo iż na świecie będą dziać się złe rzeczy, to właśnie nasz kraj będzie oazą bezpieczeństwa.

Franciszkanin już wiele lat temu zapowiedział, że temperatura w naszym kraju stanowczo wzrośnie. To jedna z przepowiedni, która już się spełnia, bowiem chyba każdy widzi, że od wielu lat w Polsce nie było typowej zimy, a lata są naprawdę upalne.

Co więcej, ojciec Klimuszko przepowiedział także, że dość spora część świata zostanie zalana. Najmniej ucierpieć ma Polska, jednak i tak około 10% terytorium naszego kraju ma, według przepowiedni ojca Klimuszko, znaleźć się pod wodą.

Niektóre z przepowiedni już się sprawdziły!

Jedna z przepowiedni na temat naszego kraju miała zostać przekazana przez ducha, wywołanego przez hrabiego Władysława Wielogłowskiego. Hrabia uwielbiał bowiem organizować seanse spirytystyczne. Podczas jednego z nich wywołał prawdopodobnie ducha Adama Mickiewicza. Ten zapowiedział podobnież upadek komunizmu w naszym kraju.

Co więcej, duch Adama Mickiewicza wspominał także Karola Wojtyłę, który został nazwany przez niego „pomazańcem z Krakowa”.

Jednym jasnowidzów był także Filip Fediuk, którego nazywano Nostradamusem z Kłodzka. Podobnież to właśnie on przepowiedział wielką powódź, która miała miejsce w lipcu 1997 roku.

Co więcej, Filip wyznał, że w roku dwóch dwudziestek i czasie zarazy będą chcieli przeprowadzić w Polsce wybory. Pierwszy sekretarz miał odejść przed majem, a Polacy mieli „pogonić ich od władzy”.

Co sądzicie o przepowiedniach, które dotyczą naszego kraju? Czy znajdują one odzwierciedlenie w rzeczywistości, czy jest to tylko zbieg okoliczności?

Jak informował portal „Życie”: BOHATERSKI PIES, KTÓRY PRZEZ KILKA DNI CZUWAŁ PRZY SWOIM ZAGINIONYM 83-LETNIM WŁAŚCICIELU. JAK SKOŃCZYŁA SIĘ TA HISTORIA

Przypomnij sobie: PIWONIA KRZEWIASTA OZDOBI KAŻDY OGRÓD. JAK WŁAŚCIWIE JĄ PIELĘGNOWAĆ, ŻEBY ZACHWYCAŁA PRZEZ LATA

Portal „Życie” pisał również: DOMOWE SPOSOBY NA USUNIĘCIE PRZEBARWIEŃ Z PLASTIKU. MEBLE OGRODOWE I INNE PRZEDMIOTY BĘDĄ LŚNIŁY JAK NOWE, WYSTARCZY KILKA PROSTYCH SKŁADNIKÓW