Od niepamiętnych czasów wiele osób uznawanych było za mistyków, który mieli cudowny dar przepowiadania przyszłości. Czy jednak wszystkie te osoby mówiły prawdę?

Czy współczesna mistyczka mówi prawdę?

Jedną z takich osób, uznawanych współcześnie za mistyczkę jest Gisella Carda. Według informacji przekazanych przez portal o2.pl kobieta ma doświadczać wielu wizji, które pochodzą od samej Matki Bożej. Co więcej, kobieta twierdzi, że podczas Wielkiego Postu jest doświadczana przez cierpienia Jezusa.

Jak twierdzi wiele źródeł kobieta już niejednokrotnie przepowiedziała nadchodzącą przyszłość. Obecnie Gisella Carda twierdzi, że najgorsze chwile są dopiero przed nami. Na co powinniśmy się przygotować?

Przepowiednia nie napawa optymizmem

W książce "Czas dobiega końca. Wielkie przepowiednie dla Polski i świata", której autorami jest Teresa Kowalik oraz Przemysław Słowiński, autorzy przywołują ważne objawienia. Wśród nich jest też jedno z widzeń, jakiego miała doświadczyć niedawno Gisella Carda.

„Trzęsienia ziemi i zarazy, świat jest tego pełny, a wielu, mimo tego wszystkiego, już oddało duszę diabłu. Dzieci, to jest czas nawrócenia, módlcie się i wierzcie w Ewangelię, ja obiecuję wam ochronę”.

Tymi słowami miała zwrócić się do Giselli Carda sama Matka Boża, podczas wizji jakiej kobieta doznała we wrześniu tamtego roku. Mistyczka twierdzi, że takich wizji doświadcza niezwykle regularnie.

Czy to, co opowiada kobieta jest prawdą i już niedługo jako ludzkość doświadczymy naprawdę ciężkich chwil? Jak świat powinien przygotować się na nieuchronnie zbliżające się zagrożenia?

Jak informował portal „Życie”: BOHATERSKI PIES, KTÓRY PRZEZ KILKA DNI CZUWAŁ PRZY SWOIM ZAGINIONYM 83-LETNIM WŁAŚCICIELU. JAK SKOŃCZYŁA SIĘ TA HISTORIA

Przypomnij sobie: PIWONIA KRZEWIASTA OZDOBI KAŻDY OGRÓD. JAK WŁAŚCIWIE JĄ PIELĘGNOWAĆ, ŻEBY ZACHWYCAŁA PRZEZ LATA

Portal „Życie” pisał również: DOMOWE SPOSOBY NA USUNIĘCIE PRZEBARWIEŃ Z PLASTIKU. MEBLE OGRODOWE I INNE PRZEDMIOTY BĘDĄ LŚNIŁY JAK NOWE, WYSTARCZY KILKA PROSTYCH SKŁADNIKÓW