Małgorzata Rozenek upieczoną mamą. Mimo tego, że jej synek był naprawdę wyczekany. Celebrytka zdecydowała się wrócić już do pracy. Małgorzata Rozenek postanowiła także zadbać o swoją figurę. W związku z tym postanowiła udać się na pierwszy trening z trenerem personalnym.

Celebrytka poinformowała o wszystkim na swoim Instagramie. Niestety to co powiedziała uraziło jej fanki. Wielu internautów zarzuca jej nietakt. Ich zdaniem celebrytka obraziła pewną grupę osób.

Małgorzata Rozenek - Majdan
Małgorzata Rozenek - Majdan
Małgorzata Rozenek - Majdan

Małgorzata Rozenek żartuje z chorych emerytów?

- W końcu nadszedł ten dzień. Po kilku, albo raczej kilkunastu miesiącach, w końcu zaczęłam ćwiczyć. Co prawda mój trening przypominał trening emerytki po udarze, ale i tak poczułam każde ćwiczenie. Długa droga przede mną i moją kochaną taktowną Lidią Wierzbowską, która pamięta moje lepsze czasy. Jak zapytałam Lidzię czy jest źle, powiedziała „nie” z miną, która mówiła dokładnie coś innego. Cóż lepiej będzie widać efekt. Sprawca całego zamieszania słodko przespał cały trening. On wie jak się w życiu ustawić. P.S. Bardzo proszę się nie śmiać z mojego biustu, karmię - napisała celebrytka pod zdjęciem.

Na reakcji nie trzeba było długo czekać. Internauci nie pozostawili na celebrytce suchej nitki. Ich zdaniem zachowanie Małgorzaty Rozenek było karygodne. Celebrytka wykazała się brakiem wyczucia oraz empatii. Wszystko za sprawą porównania swojej sprawności fizycznej do chorej na udar emerytki.

- Trochę głupie porównanie jak na taką osobę jak ty. Mam starszą mamę i jest po udarze, więc jakoś mi nie do śmiechu, gdy patrzę na nią, jak każdego dnia męczy się, by pokonać kilka schodów - napisała jedna z fanek.

Co myślicie?

To też może cię zainteresować: Pomorze: zaskakujące dane dotyczące liczby chorób układu pokarmowego. O co chodzi