Steffen Möller był jedną z ulubionych osób polskiej telewizji. Aktor występował w popularnym programie „Europa da się lubić”. Głównie znany jest z roli w jednym z najpopularniejszych polskich seriali „M jak miłość”- gdzie wcielił się w rolę Niemca Stefana Möllera.

A aktor od jakiegoś czasu nie pojawia się już w polskiej telewizji. Fajnie, którzy wciąż pamiętają jego rolę w popularnym serialu oraz Występ w programie, często zastanawiają się czy będzie można go jeszcze kiedyś w niej zobaczyć? Jak się okazuje znamy odpowiedź. W jednym z ostatnich wywiadów, jakie udzielił aktor, wspomniał o swoich planach.

Steffen Möller fot. Onet Film
Steffen Möller fot. Onet Film

Steffen Möller wyznał cała prawdę

Steffen Möller jest prawdziwym pasjonatem Polski oraz tego co z nią związane. Aktor wydał nawet książkę- "Viva Polonia", w której przybliża swoim rodakom sylwetkę Polski, jej kultury, panujących zwyczajów i tym podobnych.

Aktualnie aktor podzielił swoje życie więc Warszawy a Berlin. Udało mu się stworzyć dwa światy, w których odnajduje się idealnie.

Czy chciałby wrócić do swojego celebryckiego życia? W jednym z wywiadów odpowiedział krótko:

- Nie. To był bardzo fajny rozdział w moim życiu. Wszystko zawdzięczam serialowi i telewizji ogólnie. Ale trzeba iść do przodu. - wyznał Steffen Möller.

Jak się okazuje aktor nie wiąże swojej przyszłości z telewizją. Poszukuje w życiu czegoś innego.

Steffen Möller fot. Onet Film
Steffen Möller fot. Onet Film

To też może cię zainteresować: Pomorze: zaskakujące dane dotyczące liczby chorób układu pokarmowego. O co chodzi