Kinga Duda po skończeniu studiów prawniczych na Uniwersytecie Jagiellońskim wyjechała do pracy do Wielkiej Brytanii. Na początku odbywała staż w kancelarii prawniczej w Londynie, później zaś przyjęła ofertę pracy, którą złożono jej w tymże miejscu.

Warto bliżej przyjrzeć się jej sylwetce w kontekście tego, co łączy ją z córką… Jacka Kurskiego.

Kinga Duda i córka Jacka Kurskiego mają wiele wspólnego

Choć na pozór panie wydają się zupełnie niezwiązane ze sobą, to jednak pozory mylą. Jak podaje Pikio.pl, Kinga Duda oraz córka Jacka Kurskiego mają naprawdę wiele wspólnego. Co dokładnie?

Zuzanna Kurska i Jacek Kurski. Źródło: fakt.pl
Zuzanna Kurska i Jacek Kurski. Źródło: fakt.pl

Kinga Duda pojawiła się na wieczorze wyborczym po drugiej turze wyborów prezydenckich – 12 lipca. To właśnie wtedy wygłosiła płomienne przemówienie, które przyniosło jej jeszcze większy rozgłos. Zaczęto także analizować jej sylwetkę i znaleziono wiele podobieństw do córki Jacka Kurskiego.

Jak podają media, Kinga Duda zmieniła życiowe plany. Teraz, gdy wróciła do Polski, podobno zamierza już tu pozostać. 25-letnia początkująca prawniczka chce zrobić karierę właśnie w ojczyźnie.

Warto zauważyć, że nie tylko Kinga Duda ma na swoim koncie wyjazd do Wielkiej Brytanii w poszukiwaniu siebie. Na podobny krok zdecydowała się Zuzanna Kurska.

Córka Jacka i Moniki Kurskich studiowała w King’s College w Londynie, następnie obroniła doktorat, a teraz osiedliła się w Wielkiej Brytanii i pełni funkcję asystentki badawczej. Zapewne Jacka Kurskiego rozpiera duma z córki, która ma przed sobą jeszcze wiele lat pracy i zapewne rozwoju oszałamiającej kariery.

  Kinga Duda
Kinga Duda
Kinga Duda

Myślicie, że Kindze Dudzie nie spodobało się w Londynie do tego stopnia, by tam zamieszkać, skoro wróciła – jak twierdzą media – na stałe?

Przypomnij sobie o… RADOSŁAW MAJDAN W OSTRYCH SŁOWACH DEMENTUJE MEDIALNE DONIESIENIA. CHODZI O CHRZEST MAŁEGO HENIA

Jak informował portal Życie: BRAT TADEUSZA RYDZYKA ZDRADZIŁ CAŁĄ PRAWDĘ O TORUŃSKIM DUCHOWNYM. TEGO NIKT SIĘ NIE SPODZIEWAŁ

Portal Życie pisał również o… WIERNI DAJĄ CORAZ MNIEJ PIENIĘDZY NA TACĘ. DUCHOWNI ZNALEŹLI NA TO ROZWIĄZANIE. CO WYMYŚLILI