Zdjęcia do nowego, szesnastego sezonu „Przyjaciółek” zostały wstrzymane do odwołania, a zasadniczo – opanowania sytuacji epidemicznej. Okazuje się bowiem, że po ogłoszeniu informacji, iż jedna z głównych aktorek serialu ma koronawirusa, cała ekipa została wysłana na testy pod kątem COVID-19.

Na pracowników padł blady strach, a zdjęcia zostały wstrzymane. Służby sanitarne przeanalizowały pobrane próbki i okazały się, że wirusem zaraziło się aż osiem osób, z czego cztery to aktorzy serialu! Co dalej z „Przyjaciółkami”?

W ubiegłym tygodniu pojawiła się oficjalna informacja o tym, że jedna z głównych aktorek występujących w uwielbianym przez widzów serialu „Przyjaciółki” na antenie Polsatu ma koronawirusa.

Pech chciał, że ekipie udało się wrócić na plan po okresie wstrzymania produkcji programów rozrywkowych i seriali, więc główne gwiazdy serialu: Joanna Liszowska, Małgorzata Socha, Magdalena Stużyńska i Anita Sokołowska nie mogły się nacieszyć czasem spędzonym na planie.

Teraz okazuje się, że koronawirusem zaraziło się znacznie więcej osób – to czterech aktorów i czterech członków produkcji.

fot. Instagram @przyjaciolkipolsat

„Fakt” informuje, że osiem osób z produkcji „Przyjaciółek” ma koronawirusa. Ekipa na kwarantannie, kiedy wznowienie zdjęć?

Jak przekonuje informator „Faktu” koronawirusem zaraziło się znacznie więcej osób – to czterech aktorów i czterech członków ekipy.

+ W związku ze stwierdzeniem przypadków zachorowania na COVID-19 członków ekipy naszego serialu, zdjęcia zostały zawieszone do momentu wyjaśnienia sytuacji epidemiologicznej. Jako producent pozostajemy w kontakcie ze Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną. Najważniejsze jest dla nas zdrowie i bezpieczeństwo osób pracujących przy naszych produkcjach – mówi w rozmowie z Faktem Martyna Weryńska z PR Akson Studio, wytwórni produkującej serial.

fot. Instagram @przyjaciolkipolsat

Jak informował portal "Życie": JEDNA Z GWIAZD TVN ZDECYDOWAŁA SIĘ WYJAWIĆ NAJWIĘKSZE TAJEMNICE TELEWIZJI. POWIEDZIAŁA WPROST O TYM, ILE KOSZTOWAŁA JĄ PRACA PRZED KAMERAMI

Przypomnij sobie: DOMINIKA GWIT POSTANOWIŁA ZDRADZIĆ KULISY JEJ MAŁŻEŃSTWA. O PEWNYM FAKCIE DOTYCZĄCYM JEJ MĘŻA NIE WIEDZIAŁ NIKT

Portal "Życie" pisał również: KRYSTYNA PAWŁOWICZ KOMPLETNIE ZASKOCZYŁA INTERNAUTÓW. MA NIESAMOWITY TALENT, NIKT SIĘ TEGO NIE SPODZIEWAŁ PO BYŁEJ POSŁANCE