Jak podaje portal "Fakt", tworzący niegdyś zespół Piękni i Młodzi Dawid i Magda Narożni w 2019 roku zdecydowali się na rozwód. Niewiele później rozeszły się także ich drogi zawodowe. Dziś oboje znaleźli szczęście u boku nowych partnerów, hoć nadal nie szczędzą sobie drobnych uszczypliwości pod swoim adresem.

Drogi, które się rozeszły

W połowie ubiegłego roku Magda i Dawid Narożni poinformowali fanów o swoim rozwodzie. Rozstanie miało pozostać bez wpływu na zespół Piękni i Młodzi, którzy tworzyli. Stało się jednak inaczej. W styczniu, w mało przyjmenych okolicznościach Dawid opuścił zespół.

Niedługo po tym, jak rozeszły się ich drogi w życiu prywatnym, obojgu udało się znaleźć nowych partnerów. Na początku lipca Dawid podzielił się radosną nowiną o tym, że już w listopadzie zostanie ojcem. Opublikował wówczas romantyczne zdjęcie z sesji zdjęciowej.

Instagram/dawidnarozny

Radosna nowina

Także Magda Narożna nie może narzekać na brak szczęścia w życiu prywatnym. Wokalistka znalazła szczęście u boku Krzysztofa Byniaka, którego poznała jeszcze w szkole podstawowej. Niedawno Magda przyznała, że ukochany jej się oświadczył.

"Były zaręczyny. W Rzymie. Jeszcze nikt nie wie, tylko rodzina wiedziała. Zaskoczył mnie niemiłosiernie. Do tej pory śmieję się, że się potknął, znalazł ten pierścionek, klęknął i spojrzałam na niego, to musiał się zapytać” - zdradziła Magda w programie "Pytanie na śniadanie".

Instagram/madzia_pim

Reakcja Dawida na zaręczyny Magdy

Dawid postanowił pogratulować byłej małżonce, pozwalając sobie na drobną uszczypliwość względem byłej ukochanej. "Moi drodzy, dostaje od Was wiele wiadomości. Tak, wiem, słyszałem o zaręczynach już w listopadzie i bardzo się z tego powodu cieszę. Gratuluję (przyszłej młodej parze)” - napisał narożny na screenie nagłówka odnoszącego się do zaręczyn żony.

"Może po tych licznych publikacjach 'niemiłosiernie szczęśliwa osoba' zmieni zdanie i w końcu dogada się ze mną i nie będzie robiła problemów w sprawie unieważnienia ślubu kościelnego w trybie skróconym, o które już tyle czasu prosiłem” - dodał Dawid Narożny.

Jak oceniacie reakcję Dawida Narożnego na wiadomość o zaręczynach byłej żony?

To też może cię zainteresować: Syn Zenka Martyniuka będzie odbywać prace społeczne? Jakie? Nowe zajęcie Daniela M., chyba niezbyt przypadnie mu do gustu

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Jolanta Kwaśniewska miała bardzo przykry incydent. Pewne nagranie wyciekło do sieci. O co chodzi

O tym się mówi: Majdanowie pokazali się pierwszy raz publicznie z małym Heniem. Wzięli udział w premierze książki, jak zawsze stylowi