Od pewnego czasu Zenek Martyniuk nieustannie musi myśleć o przyszłości swojego syna. Daniel M. niezbyt przejmuje się bowiem swoim życiem, a przede wszystkim konsekwencjami swoich czynów.

To nie koniec problemów Daniela M.

Młody mężczyzna już niejednokrotnie był zatrzymywany przez policję za swoje przewinienia. Jednak tym razem sprawa była na tyle poważna, że Daniel M. stanął przed sądem.

Jak informuje portal Super Express Danielowi M. został postawiony zarzut posiadania narkotyków. W przebiegu sprawy sąd uznał mężczyznę za winnego postawionych mu zarzutów. Jednak, jak się okazuje wyrok który usłyszał syn Zenka Martyniuka, jest dużo łagodniejszy niż ten, którego oczekiwano.

Za zarzut posiadania narkotyków, sąd mógł skierować Daniela M. na 3 lata pozbawienia wolności. Okazuje się jednak, że wymiar sprawiedliwości zastosował łagodniejszy wyrok. Daniel M. trafi do więzienia tylko na 5 miesięcy. Dodatkowo mężczyzna poniesie koszty sądowe w wysokości 2 tysięcy złotych, a także przekaże 120 złotych do Skarbu Państwa.

Źródło: msn.com

Daniel M. jest zobowiązany do odbycia 20 godzin prac społecznych!

- To żaden problem. Chciałem wszystkich przeprosić za swoje zachowanie i zobowiązać się do nieużywania narkotyków, nawet jeśli byłaby to marihuana. Bardzo żałuję i chcę mieć jak najszybciej wszystko zakończone – skomentował wyrok Daniel M.

Sąd nakłada na oskarżonego obowiązek prac społecznych wtedy, gdy uważa iż grzywna jaką musiałby nałożyć nie będzie możliwa do zapłacenia przez oskarżonego lub gdy przekroczyłaby 120 dziennych stawek czyli 240 tysięcy złotych.

Pięć miesięcy prac społecznych, jakie zostało nałożone na Daniela M. to 50 stawek dziennych, czyli w zależności od tego, co zadecyduje wymiar sprawiedliwości jest to od 500 do 100 tysięcy złotych.

Jak Daniel M. odnajdzie się w nowej roli, kiedy to będzie musiał zmienić swoje dotychczasowe, pełne rozrywek życie na prace społeczne?

Źródło: gwiazdy.wp.pl

Jak informował portal "Życie": INTERNAUCI NIE ZOSTAWILI NA KASI TUSK SUCHEJ NITKI. OKAZUJE SIĘ JEDNAK, ŻE NIE MIELI RACJI

Przypomnij sobie: FANKI MAŁGORZATY ROZENEK-MAJDAN PRZYŁAPAŁY JĄ NA CZYMŚ NIEOCZEKIWANYM. POD ZDJĘCIEM W INTERNECIE CAŁA MASA KOMENTARZY Z ISTOTNYM PYTANIEM

Portal "Życie" pisał również: JEDNA Z GWIAZD SERIALU POLSATU „PRZYJACIÓŁKI” ZAKAŻONA. KIEPSKIE INFORMACJE DLA FANÓW PRODUKCJI, CO BĘDZIE Z NOWYMI ODCINKAMI