Kasia Tusk jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Ostatnio opublikowała zdjęcia z weekendowego wypadu rowerowego.

Kasia Tusk nieustannie jest obecna w mediach!

Córka byłego premiera bardzo aktywnie korzysta z takich portali społecznościowych jak Instagram. Nieustannie publikuje tam zdjęcia ze swojego życia. Często pojawiają się tam przepisy, czy też modowe porady.

Od kiedy Kasia Tusk została mamą, bardzo chętnie publikuje na profilu zdjęcia ze swoją ukochaną córeczką. Dzięki udostępnianym przez influencerkę postów możemy obserwować jej codzienne życie oraz to, jak radzi sobie w roli mamy. Nie ulega wątpliwości, że wychodzi jej to świetnie!

Nie inaczej było w ostatni weekend, kiedy to Kasia Tusk razem z mężem i maleństwem wybrali się na rowerową przejażdżkę po Sopocie. Uwagę obserwatorów Kasi zwrócił jednak jeden ważny szczegół! Internauci natychmiast stanowczo skomentowali zachowanie influencerki!

Instagram @makelifeeasier_pl

Rodzinna wycieczka nie umknęła uwadze obserwatorów!

- Mamma on the go - podpisała swoje zdjęcie Kasia Tusk.

Internauci natychmiast postanowili zwrócić młodej mamie uwagę i w komentarzach pod postem influencerki wyrazili swoje zdanie na temat rowerowego wypadu.

- A mama gdzie ma kask?;

- Mamo, mamo a gdzie kask? Czapeczka Polo na niewiele się zda - to tylko niektóre spośród wielu komentarzy, jakie pojawiły się pod postem córki byłego premiera.

Jak jednak informuje portal Super Express, uwaga ta nie była trafiona. Według przepisów obowiązujących w naszym kraju, osoby poruszające się na rowerze, które ukończyły 15 lat nie muszą być wyposażone w kask!

Instagram @makelifeeasier_pl

Jak informował portal "Życie": MARTA KACZYŃSKA PRZYŁAPANA PRZEZ PAPARAZZI. CÓRKA PARY PREZYDENCKIEJ JEST ZBULWERSOWANA OPUBLIKOWANYMI ZDJĘCIAMI

Przypomnij sobie: FANKI MAŁGORZATY ROZENEK-MAJDAN PRZYŁAPAŁY JĄ NA CZYMŚ NIEOCZEKIWANYM. POD ZDJĘCIEM W INTERNECIE CAŁA MASA KOMENTARZY Z ISTOTNYM PYTANIEM

Portal "Życie" pisał również: JEDNA Z GWIAZD SERIALU POLSATU „PRZYJACIÓŁKI” ZAKAŻONA. KIEPSKIE INFORMACJE DLA FANÓW PRODUKCJI, CO BĘDZIE Z NOWYMI ODCINKAMI