Jak podaje portal "Pomponik", powołując się na doniesienia "Twojego Imperium", Daniel Martyniuk nigdy wcześniej nie był tak skruszony, jak teraz. Zenek Martyniuk zdradził w rozmowie z tygodnikiem, skąd u jego syna taka przemiana.

Ponad prawem

Przez wiele lat syn Zenka Martyniuka, Daniel nic nie robił sobie z obowiązującyh zasad i przepisów, które systematycznie łamał. Zachowywał się tak, jakby prawo wcale go nie obowiązywało. O kolejnych ekscesach z jego udziałem informowały media wiele razy. Wydawało się, że Daniel jest pewny tego, że ojciec zawsze wyciągnie go z każdych kłopotów, w jakie się wpakuje.

Ostatnio, zaraz po tym, jak wyszedł z aresztu, do którego trafił za prowadzenie samochodu bez uprawnień, przyłapano go w jednej z warszawskich restauracji, gdzie nieźle narozrabiał. Przyszedł jednak czas, kiedy Daniel musi wreszcie ponieść konsekwencje swojego zachowania.

Proces Daniela Martyniuka

Niedawno przed sądem odbył się proces, w którym syn gwiazdy disco polo został oskarżony o posiadanie narkotyków. Groziło mu do trzech lat pozbawienia wolności, jednak wyrok okazał się znacznie łagodniejszy i skończyło się jedynie na 5 miesiącach ograniczenia wolności - w tym 20 godzin prac na cele społeczne, a także pokryciu kosztów sądowych.

Być może na łagodny wymiar kary wpływ miała skrucha okazana przez Daniela w trakcie rozprawy. "Chciałem wszystkich przeprosić za swoje zachowanie i zobowiązać się do nieużywania narkotyków, nawet jeśli byłaby to marihuana. Bardzo żałuję i chcę mieć jak najszybciej wszystko zakończone" – powiedział Daniel w sądzie.

YouTube

Męska rozmowa

Tygodnik "Twoje Imperium" informuje, że skrucha Daniela może być wynikiem jego męskiej rozmowy z ojcem. " Przeprowadziliśmy męską rozmowę i wreszcie jest dobrze, wszystko się ułożyło" - zdradził tygodnikowi Zenek Martyniuk.

Król disco polo przyznał również, że jego synowi udało się dogadać z żoną. Przypomnijmy, niedawno media donosiły, że żona Daniela postanowiła złożyć pozew o rozwód, nie będąc w stanie dłużej znosić wyskoków młodego Martyniuka. Okazuje się, że para wróciła do siebie.

YouTube

Zaskoczył was taki obrót spraw?

To też może cię zainteresować: Krystyna Pawłowicz nie daje za wygraną. Była posłanka PiS żąda kolejnych przeprosin. O co chodzi

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Odejście aktora z serialu "Ranczo" przeszło bez echa. Aż trudno uwierzyć w to, jak wygląda dziś jego grób

O tym się mówi: To nie jest dobra wiadomość dla polskich emerytów. Rząd nie przyzna obiecanych świadczeń, o co chodzi