Mikołaj Roznerski należy do grona jednego z najprzystojniejszych aktorów młodego pokolenia. Kobiety pokochały go nie tylko za wygląd, ale również talent i długoletnią rolę Marcina Chodakowskiego w serialu „M jak miłość”.

Mikołaj jest aktualnie szczęśliwie zakochany w swojej serialowej partnerce, z którą związał się również w życiu prywatnym. Mowa o pięknej Adranie Kalskiej, która według internautów jest podobna do... siostry Mikołaja.

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska to jedna z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Losy zakochanych śledzą rzesze fanów, którzy w niecierpliwości oczekują ślubu tych dwoje. Od jakiegoś czasu wiadomo już także o zaręczynach pary.

Mikołaj Roznerski zostanie prowadzącym popularnej śniadaniówki?

Jak podaje Pudelek.pl, Mikołaj Roznerski, który powoli zaczyna być zaliczany do aktorskiej śmietanki za sprawą swoich ról filmowych i serialowych oraz plotek o życiu prywatnym, otrzymał nietypową propozycję.

Mikołaj Roznerski. Źródło: Instagram
Mikołaj Roznerski. Źródło: Instagram

Aktor z reguły skupia się na grze w filmach i serialach. Tym razem jednak zaproponowano mu zgoła inną rolę, choć wciąż obejmuje ona pracę przed kamerami i występy w telewizji.

Jak donosi informator, bardzo możliwe, że już wkrótce Mikołaj Roznerski stanie się nowym prowadzącym popularnej śniadaniówki.

- Szefostwo "Pytania na Śniadanie" jest zmartwione ostatnimi wynikami programu - po miesiącach na pozycji lidera znów wyprzedziło ich "Dzień dobry TVN". Dlatego zaczęli rozglądać się za nowymi twarzami, które przyciągną widzów – mówi informator.

- Roznerski gra w kultowym "M jak miłość", jest przystojny i lubiany. Jego kącik o sporcie zawsze cieszył się popularnością. Stąd pomysł, żeby dołączył do grona prezenterów – mówi pracownik Telewizji Polskiej.

Mikołaj Roznerski. Źródło: Instagram
Mikołaj Roznerski. Źródło: Instagram

Myślicie, że dobrze sprawdziłby się w tej roli?

Przypomnij sobie o… NOWOŚCI W PRODUKCJI „TAŃCA Z GWIAZDAMI”, Z UDZIAŁU ZREZYGNOWAŁ UCZESTNIK! DOSZŁO DO ZMIAN PERSONALNYCH, KOGO NIE ZOBACZYMY JESIENIĄ NA PARKIECIE

Jak informował portal Życie: CHCESZ UZYSKAĆ DODATKOWE 500 ZŁOTYCH NA WAKACJE? ZASIŁEK BĘDZIE WYPŁACANY JUŻ OD PRZYSZŁEGO MIESIĄCA. NIE PRZEOCZ TERMINU SKŁADANIA WNIOSKÓW

Portal Życie pisał również o… MAŁOPOLSKA: KOLEJNE KILKADZIESIĄT PRZYPADKÓW ZAKAŻEŃ KORONAWIRUSEM [22 LIPCA 2020]