W najnowszej rozmowie z serwisem Interia, jeden z najbardziej lubianych uczestników drugiego sezonu „Sanatorium Miłości” zdradził, jak ułożyło się jego życie już po emisji hitowego programu TVP1, prowadzonego Martę Manowską.

Choć w show czasem bywało naprawdę gorąco to wiemy, że nie wszystkie relacje przetrwały, lecz jedna z nich jest naprawdę trwała – mowa oczywiście o Iwonie i Gerardzie, z którymi

Wojtek Stankiewicz wciąż utrzymuje stałą relację, a para stała się jego stałymi znajomymi, jak zresztą większość kuracjuszy.

Mężczyzna cieszy się sporym zainteresowaniem i często jest rozpoznawany na ulicy, jednak nigdy nie spotkał się z negatywnymi komentarzami. Czasem nawet zdarza się mu rozdawać autografy, jednak przekonuje, że nie jest celebrytą. Wyrazy sympatii są jednak dla niego niezwykle miłe.

+ Cieszy mnie ten pozytywny odbiór mojej osoby i rozmowy z ludźmi. Może dlatego, że w programie byłem tym samym Wojtkiem, jakim jestem na co dzień. Nikogo nie udawałem – przekonuje, tłumacząc, że znajomi nie muszą się za niego wstydzić.

Czy Wojciech Stankiewicz cieszy się zainteresowaniem kobiet? Senior przekonuje, że tak, ale nie spieszy się z wyznaniami i planowaniem przyszłości

Po programie wiele kobiet odezwało się do uczestnika – część z tych znajomości przetrwała, z części zrezygnował sam pan Wojciech. Jak sam przekonuje, kilka kobiet dawało znać, że chciałyby wejść z nim w związek.

+ Wierzę, że jeśli spotka się taką osobę, a nawet jak się nie spotka, to samo poszukiwanie, nawiązywanie znajomości jest pięknym czasem. Ja do każdej znajomości podchodzę z czystą kartą – wyjaśnia w rozmowie z Interią.

Wyjaśnia również, że nie żałuje udziału w programie, a nawet przeciwnie – dał mu on siłę do rozwijania swoich pasji i czerpania z życia, ile się da. W samym programie dawał przykład, że nawet na emeryturze można być bardzo aktywnym człowiekiem, a dziś jeszcze mocniej się to pogłębiło.

+ Ci, którzy mnie znają rzeczywiście uważają, że to senior do mojego wnętrza, temperamentu, stylu życia i zdrowia nie pasuje. Mam ogromny apetyt na życie!. To człowieka odmładza. 74 lata to brzmi jak żart – przekonuje.

Odcinek specjalny „Sanatorium Miłości” zostanie wyemitowany na antenie TVP1 już 3 sierpnia.

fot. Instagram @sanatorium_milosci_tvp

Jak informował portal "Życie": JEDNA Z GWIAZD TVN ZDECYDOWAŁA SIĘ WYJAWIĆ NAJWIĘKSZE TAJEMNICE TELEWIZJI. POWIEDZIAŁA WPROST O TYM, ILE KOSZTOWAŁA JĄ PRACA PRZED KAMERAMI

Przypomnij sobie: DOMINIKA GWIT POSTANOWIŁA ZDRADZIĆ KULISY JEJ MAŁŻEŃSTWA. O PEWNYM FAKCIE DOTYCZĄCYM JEJ MĘŻA NIE WIEDZIAŁ NIKT

Portal "Życie" pisał również: KRYSTYNA PAWŁOWICZ KOMPLETNIE ZASKOCZYŁA INTERNAUTÓW. MA NIESAMOWITY TALENT, NIKT SIĘ TEGO NIE SPODZIEWAŁ PO BYŁEJ POSŁANCE