Serial „Ranczo” odniósł olbrzymi sukces w naszym kraju. Już od emisji pierwszego odcinka, zyskał on ogromne grono wiernych widzów, którzy z niecierpliwością czekali na dalsze losy ich ulubionych postaci.

Ogromne zainteresowania widzów

Okazuje się jednak, że Polacy interesowali się nie tylko życiem serialowych bohaterów, ale także tym, co dzieje się u nich prywatnie.

Wielu wiernych fanów serialu „Ranczo” na pewno doskonale pamięta serialową Jolę, ukochaną Pietrka. W jej rolę wcieliła się Elżbieta Romanowska. Jak kobieta zmieniła się przez lata?

Elżbieta Romanowska to kobieta o ogromnym talencie aktorskim. Mogliśmy podziwiać ją nie tylko w serialu „Ranczo”. Aktorka bardzo często występowała także na deskach teatrów.

Źródło: swiatseriali.interia.pl/

Jak zmieniła się uwielbiana przez Polaków aktorka?

Jak podaje portal Lelum.pl, w związku z premierą jednego z teatralnych spektakli w Internecie można podziwiać nowe zdjęcie gwiazdy. Okazuje się, że Elżbieta Romanowska zmieniła się nie do poznania!

Obecnie w niczym nie przypomina serialowej Joli, sprzedawczyni z miejscowego sklepiku. Kobieta zachwyciła wyglądem podczas premiery spektaklu „Wspólnota Mieszkaniowa”, który odbył się w Och - Teatrze w Warszawie.

Fotoreporterzy natychmiast zauważyli, że gwiazda jest niezwykle promienna i rozradowana. Z radością prezentowała także swoją sylwetkę oraz nogi. Z twarzy aktorki ani na chwilę nie schodził uśmiech. Jest czego zazdrościć!

Niedawno paparazzi spotkali aktorkę przez studiem programu "Pytanie na śnaidanie". Elżbieta Romanowska ubrana w krótką sukienkę również wyglądała niesamowicie olśniewająco. Od aktorki bije ogromna radość!

Źródło: Pomponik.pl

Jak informował portal "Życie": MARTA KACZYŃSKA PRZYŁAPANA PRZEZ PAPARAZZI. CÓRKA PARY PREZYDENCKIEJ JEST ZBULWERSOWANA OPUBLIKOWANYMI ZDJĘCIAMI

Przypomnij sobie: FANKI MAŁGORZATY ROZENEK-MAJDAN PRZYŁAPAŁY JĄ NA CZYMŚ NIEOCZEKIWANYM. POD ZDJĘCIEM W INTERNECIE CAŁA MASA KOMENTARZY Z ISTOTNYM PYTANIEM

Portal "Życie" pisał również: JEDNA Z GWIAZD SERIALU POLSATU „PRZYJACIÓŁKI” ZAKAŻONA. KIEPSKIE INFORMACJE DLA FANÓW PRODUKCJI, CO BĘDZIE Z NOWYMI ODCINKAMI