Choć tę parę zna każdy Polak, nieważne, czy ma 10 czy 70 lat, jednak pierwsze spojrzenie na fotografię z domowego archiwum nie przywołuje u większości z nas skojarzeń od razu. Gdy wychodzi na jaw, kogo widzimy na ślubnym zdjęciu, liczącym już 50 lat aż trudno wyjść z szoku!

Ta młoda para w chwili zawarcia związku małżeńskiego i ślubowania przed ołtarzem nie mogła mieć pojęcia, jak wielką rolę w historii naszego kraju odegra po kilkunastu latach!

Okazuje się, że ta fotografia została zrobiona latem 1969 roku, a wiele lat temu trafiła do książki widniejącej na fotografii Panny Młodej pt. „Marzenia i tajemnice”. Wówczas zdradziła, że od lat nastoletnich miała nadzieję na spokojne, rodzinne życie i gromadkę dzieci, a zupełnie nieoczekiwanie dla siebie została twarzą jednej z największych przemian społeczno-politycznych w historii Polski od chwili jej powstania.

Choć marzenia o macierzyństwie udało się zrealizować i to nad wyraz to reszta w pewnym momencie zaczęła być dla niej przytłaczająca. Kto znajduje się na zdjęciu?

fot. Pixabay

Para ze zdjęcia to jedno z najbardziej znanych małżeństw w Polsce! Kogo możemy zobaczyć na fotografii, która trafiła do sieci

Zdjęcie, które trafiło do sieci i stanowi niezłą zagwozdkę, szczególnie dla młodych Polaków ma już pół wieku. Przedstawia jedno z najbardziej znanych małżeństw w naszym kraju. Tę parę dziś ciężko rozpoznać!

- Ja byłam matką, wychowawczynią, kucharką, sprzątaczką, pielęgniarką, tak naprawdę wykonywałam kilka zawodów, na nic innego nie miałam czasu. Ale to było moje życie, ja to kochałam, robiłam to wszystko z przyjemnością – przekonywała swego czasu autorka książki, czyli Danuta Wałęsa, żona byłego prezydenta Polski, cytowana przez Pikio.pl.

Tak, na zdjęciu możemy zobaczyć Lecha Wałęsę, legendę Solidarności i prezydenta, a także jego świeżo poślubioną małżonkę, Danutę Wałęsę. Zaskoczeni?

fot. Facebook @Lech Wałęsa

Jak informował portal "Życie": POLSKIE WŁADZE POSTANOWIŁY PRZEKAZAĆ NOWE ŚWIADCZENIE DODATKOWEJ GRUPIE POLAKÓW. PIENIĄDZE MOGĄ ZYSKAĆ TYSIĄCE OSÓB

Przypomnij sobie: ZASKAKUJĄCE POSTĘPOWANIE JEDNEJ Z SIECI HANDLOWYCH. KLIENCI NIE WIEDZĄ, CO TYM MYŚLEĆ, MAJĄ DOŚĆ TAKICH PRAKTYK

Portal "Życie" pisał również: UOKIK ROZPATRUJE DONIESIENIA W SPRAWIE PEWNEJ SIECI HANDLOWEJ. KLIENCI NIE WYTRZYMALI, POPROSILI O STOSOWNĄ REAKCJĘ SŁUŻB