To był jeden z najbardziej głośnych rozwodów w historii polskiego show-biznesu. Nie da się ukryć, że była żona skoczka narciarskiego stała się rozpoznawalna właśnie dzięki rozstaniu ze sportowcem. Popularność zapewniła jej sesja w „Playboyu”, później udział w „Tańcu z Gwiazdami” i kilku innych programach.

Gdy po długich przepychankach z byłym partnerem afera wokół ich rozstania wreszcie ucichła wydawało się, że sytuacja została wyjaśniona, a była para zgodnie dzieli się opieką nad dziećmi. Jednak ostatnia afera związana z nazwaniem byłej żony „brzydką” przy córce przez Piotra Żyłę znów rozjątrzyła ranę.

Justyna Żyła ma dość ciągłych plotek i doniesień na temat jej byłego małżeństwa. Postanowiła wydać oficjalne, specjalne oświadczenie w tej sprawie. Widać w jego treści jednak spory żal, jaki ma do byłego męża. Czy partnerzy nareszcie się dogadają, choćby dla dobra i spokoju dzieci?

Justyna Żyła wydała specjalne oświadczenie w sprawie medialnego konfliktu z Piotrem Żyłą. Kobieta ma dość, sytuacja ją przerosła

Od kilku dni głośno jest w mediach o kiepskich relacjach pomiędzy Justyną a Piotrem Żyłami. Była żona skoczka narciarskiego próbuje ułożyć sobie życie od nowa. Ma dość ciągłych przepychanek, wydała specjalne oświadczenie.

Justyna Żyła podkreśliła w swoim długim poście na Instagramie, że wiele poświęciła dla tego związku, a podział ról w małżeństwie był jasny – Piotr Żyła realizuje się sportowo, ona dba o dom i dzieci. Widać jednak, że po małżeństwie Justynie Żyle pozostał spory niesmak i ma dość ciągłych negatywnych doniesień na swój temat. Wie, że to szkodzi dzieciom.

fot. Instagram @justynazyla

- Zacznijmy od początku. Albo od połowy, od rozwodu - nie będę wracać do czasów małżeństwa. Czy jest do czego w ogóle wracać? Co teraz we mnie siedzi? Pustka? Sentyment? Złość?” – tak zaczyna się oświadczenie Justyny Żyły.

Kobieta prosi wszystkich, aby przestali roztrząsać jej byłe małżeństwo, gdyż tylko ona wie, jak jest naprawdę.

- Piotr płaci alimenty - ja daję im wsparcie, czas, miłość. 15 lat poświęciłam dzieciom i sukcesom osób trzecich. Piotrka większość czasu nie było w domu. Nie myślałam o sobie, o swojej karierze zawodowej. Postawiłam wszystko na jedną kartę. Teraz, kiedy dzieci są duże - postanowiłam, że zajmę się sobą - chyba czas najwyższy – wyznała z goryczą.

Justyna Żyła zapewnia, że nigdy nie broniła mężowi kontaktów z dziećmi, te jednak miały jeden warunek – nie chcą widywać nowej partnerki taty.

Przyznała, że po rozwodzie jej życie bardzo się zmieniło, a po 15 latach małżeństwa i stania murem ze mężem przyszło rozczarowanie. Jednak dzieci są dla niej najważniejsze i będzie walczyć o to, by miały spokój.

- Jednego nie przeżyję, jak każda matka bądź ojciec - mścić się na dzieciach w kryzysowej relacji rodziców – zakończyła.

Czy ten konflikt wreszcie znajdzie finał?

fot. Instagram @justynazyla

Jak informował portal "Życie": ARCHIWALNA FOTOGRAFIA MAGDY GESSLER TRAFIŁA DO SIECI. JEJ CÓRKA POSTANOWIŁA POKAZAĆ, JAK KIEDYŚ PREZENTOWAŁA SIĘ GWIAZDA TVN

Przypomnij sobie: CZY KRZYSZTOF RUTKOWSKI WYBACZY JEJ TE SŁOWA? SENSACYJNE WYZNANIE MAI RUTKOWSKI O MĘŻU, OCZY OTWIERAJĄ SIĘ ZE ZDUMIENIA

Portal "Życie" pisał również: UKOCHANA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO WYJAWIŁA PRAWDĘ. JOANNA OPOZDA ZDRADZIŁA, CO NAPRAWDĘ WYDARZYŁO SIĘ PAMIĘTNEGO WIECZORU W RESTAURACJI