Jak donosi "Lelum", córka Justyny i Potra Żyły pokazała mamie treść jej konwersacji przeprowadzonej z tatą. To, co zobaczyła Justyna, zbulwersowało ją tak bardzo, że wrzuciła screeny z tej rozmowy do sieci.

Wrzuciła na InstaStory, lecz zaraz usunęła

Nie ulega wątpliwości, że gdy małżeństwo się rozpada, cierpią na tym w szczególności dzieci. Nieco łatwiej jest im przejść przez ten potwornie trudny okres, gdy rodzice rozstają się w sposób spokojny i dojrzały. Wtedy dziecko nie ma poczucia, że jest wszystkiemu winne, oraz nie jest obligowane do tego, by wybrać, kogo kocha bardziej i pod czyją opieką pozostanie. Niestety Justyna i Piotr nie potrafią w dojrzały sposób zakończyć swojego związku.

Dziewczynka prowadziła z tata Piotrem rozmowę tekstową, którą później zaniepokojona pokazała mamie. Ponoć to, co ujrzała Justyna Żyła sprawiło, że wściekła wrzuciła zaraz screeny z tej rozmowy na swoje InstaStory, które zdążyło pójść w świat, nim poszła po rozum do głowy i usunęła to.

Kto to? Jaka ona brzydka

Tak miał ponoć wyrażać się o Justynie jej były mąż, skoczek narciarski Piotr Żyła. Małżonkowie rozstali się w 2018 roku. Do dzisiaj zamiast dojść do porozumienia, skaczą sobie do gardeł, próbując udowodnić, "czyje jest bardziej na wierzchu".

W tym przypadku - 1:0 dla Justyny.

Co sądzisz o zachowaniu byłych małzonków?

O tym pisaliśmy: Bezdomny kot mógł stracić możliwość oddychania przez zbyt ciasną obróżkę, gdyby nie pracownicy jednej z polskich firm. Dali zwierzęciu nowe życie

Zerknij: Nadchodzi okres wakacyjnych wyjazdów. Czy możemy się spodziewać wzrostu zakażeń