W ostatnim czasie Kamil Durczok nie ma dobrej passy. Popularny dziennikarz musiał zmierzyć się z problemami zdrowotnymi, a w lipcu zeszłego roku spowodował wypadek samochodowy, prowadząc auto pod wpływem alkoholu.

Gdy wydawało się, że Kamil Durczok powoli wychodzi na prostą, okazało się, że to nie koniec jego problemów. Teraz zmartwień przysporzył mu także fakt, że książka jego ekspartnerki, 30-letniej Julii Oleś, ujrzała światło dzienne.

Była partnerka Kamila Durczoka napisała książkę

Jak nadmienia Pomponik, dzieło Julii ma być dla niej formą terapii po rozstaniu z 52-letnim dziennikarzem. Jej książka opowiada o młodej projektantce wnętrz, która jest w toksycznym związku z ministrem skompromitowanym przez aferę finansową.

Kamil Durczok. Screen: Facebook
Kamil Durczok. Screen: Facebook
Kamil Durczok. Screen: Facebook

Powieść nosi tytuł „Każdego szkoda”. W internecie zawrzało – fragmenty dzieła Julii Oleś trafiły do sieci i wzbudziły ogromne emocje.

„Był pijany, niezdolny do utrzymania równowagi i skupienia na niej wzroku. Czerwony, spocony, a przede wszystkim wściekły (...) Nie pyskuj, k**wo! - zaproponował kulturalnie, po czym szarpnął ją za ramię, a drugą ręką wykręcił jej palce u dłoni” – brzmi jeden z nich.

Następnie okazuje się, że partner głównej bohaterki zdradza ją z innymi, korzystając z konta na portalu erotycznym.

„To jest taka strona, na którą ludzie wrzucają swoje nagie foty, najczęściej bez twarzy, ale za to z kartką, na której napisana jest data, godzina i nick, żeby wykluczyć ryzyko fałszywki. Następnie piszą, co lubią, czego szukają, czasami dodają filmiki, a czasami motywacyjne cytaty z Gandhiego pod zdjęciem swoich genitaliów. (...) Napisał, że czeka w Sofitelu z pulchną partnerką, że on jest po czterdziestce, a ona po trzydziestce, dał adres, numer pokoju i dwie osoby zaanonsowały przybycie w ciągu kwadransa” – opisywała w książce Julia.

Kamil Durczok i Julia Oleś. Źródło: wp.pl
Kamil Durczok i Julia Oleś. Źródło: wp.pl

Ujawniła także, że skompromitowany minister to seksoholik, który lubi opowiadać o romansach ze sławnymi kobietami.

„Oglądamy 'Wiadomości', a on widzi redaktor Przybylską i mówi 'sześć lat temu na balu sylwestrowym u ministra Kowalewskiego, który był jej sąsiadem, rozerwałem jej koronkowe stringi w kiblu'. (...) Opowiada kiedy, z kim, ile razy, na której imprezie, na której stacji benzynowej, mimo że mu mówię, że nie chcę tego słuchać.”

Jak myślicie, czy postacie są w stu procentach dziełem jej wyobraźni?

Przypomnij sobie o… KASIA CICHOPEK I MARCIN HAKIEL WYDALI OŚWIADCZENIE. PADŁY MOCNE SŁOWA. O CO CHODZI

Jak informował portal Życie: CÓRKA KRÓLOWEJ ELŻBIETY II ZABRAŁA GŁOS NA WAŻNE DLA ŚWIATA TEMATY. JEJ ZDANIE BUDZI JEDNAK WIELE KONTROWERSJI

Portal Życie pisał również o… KRAKÓW: W MIEŚCIE TWORZĄ SIĘ KORKI. TRWA PRZEBUDOWA JEDNEJ Z LINII TRAMWAJOWEJ