Magazyn „Australian Women’s Weekly” przeprowadził w ostatnim czasie wywiad z księżniczką Anną. Podczas rozmowy poruszone zostały ważne dla świata tematy. Jak się okazuje, księżniczka Anna ma dość kontrowersyjne poglądy na wiele spraw.

Kontrowersyjna rozmowa

Jak podaje portal Plotek.pl, księżniczka Anna podczas rozmowy z dziennikarzami magazynu „Australian Women’s Weekly” dość stanowczo skomentowała swoje relacje z bratem, księciem Karolem.

Jak zaznaczyła, oboje mają bardzo odmienne poglądy na wiele spraw, co jest powodem dość poważnych konfliktów i nieporozumień pomiędzy rodzeństwem.

Jak się okazuje księżniczka Anna jest ogromną zwolenniczką GMO, podczas gdy jej brat zupełnie nie akceptuje takich modyfikacji.

- To znacznie zwiększa prawdopodobieństwo, że będziemy w stanie wyhodować to, czego potrzebujemy (…)Muszę przypomnieć ludziom, że olej rzepakowy został uczyniony nietoksycznym dla ludzi przez Kanadyjczyków dopiero po drugiej wojnie światowej, dzięki genetycznej modyfikacji rośliny - mówiła księżniczka Anna podczas wywiadu.

Zdanie księżnej na wiele tematów budzi spore zastrzeżenia wśród społeczeństwa

Księżna wypowiedziała się także na temat ostatnich pożarów, jakie miały miejsce w Australii. Książę Karol stanowczo mówił, że są one spowodowane poważnymi zmianami klimatycznymi. Jego siostra ma jednak inne zdanie na ten temat.

- Ja nawet nie łącze tego z klimatem. Klimat zmienia się cały czas. Tak było w całej historii świata. Musimy się w jakiś sposób nauczyć, że zmienia się nasze życie. Musimy pamiętać, aby szanować to, co tam jest i jak z tym żyć - podsumowała.

Co więcej, podczas wywiadu księżniczka Anna mocno skrytykowała także weganizm.

- Nie możesz mieć świata bez zwierząt gospodarskich. Są niezbędne i dzięki nim będziemy mogli wyżywić ludzi - stwierdziła księżna.

Rozmowa dziennikarzy z księżną Anną bardzo szybko stała się niesamowicie popularna. Wiele osób uważa, że poglądy siostry księcia Karola nie są poparte żadnymi faktami i nie można się na nich wzorować.

Jak informował portal "Życie": JEST SZANSA NA DODATKOWE ŚRODKI OD ZAKŁADU UBEZPIECZEŃ SPOŁECZNYCH. KTO I ILE MOŻE DOSTAĆ

Przypomnij sobie: RCK APELUJE DO MILIONÓW POLAKÓW O PILNĄ POMOC. KAŻDA SEKUNDA JEST NA WAGĘ ZŁOTA, WIELE OSÓB W POTRZEBIE

Portal "Życie" pisał również: CZY PRZEWIDYWANIA KRZYSZTOFA JACKOWSKIEGO TYM RAZEM OKAŻĄ SIĘ TRAFNE? JAKIE WIEŚCI MA DLA NAS JASNOWIDZ? JEGO WIZJE SĄ ZASKAKUJĄCE