Nie jest niczym zaskakującym że życie jako żona następcy tronu przysporzyło Dianie wiele trosk i zmartwień, a także pogłębiło jej zaburzenia osobowości, co miało niemały wpływ na jej zachowanie i wypowiedzi w mediach tuż po rozwodzie.

Serwis Plejada.pl ujawnia kolejne szokujące fakty z życia małżeństwa. Jak Diana była traktowana przed członków rodziny królewskiej i pracowników pałacu Buckingham? Nie najlepiej, a oliwy do ognia dolewa fakt, że książę Karol – pragnąc córki – był niesamowicie rozczarowany, gdy na świat przyszedł książę Harry.

Dodatkowo, księżna Diana na chwilę przed oficjalnym rozstaniem z Karolem miała nagrać się Camilli Parker-Bowles na automatyczną sekretarkę i życzyć jej śmierci!

Księżna Diana była na skraju załamania nerwowego przez liczne zdrady księcia Karola? Sensacyjne doniesienia o Lady Di i jej małżeństwie!

Okazuje się, że księżna Diana miał ukrywać przed Karolem fakt, że urodzi drugiego syna aż do porodu. Następca brytyjskiego tronu miał bowiem pragnąć córki. Zdradza to królewski biograf Andrew Morton w książce „Her True Story – In Her Own Words”.

- Charles i ja byliśmy bardzo blisko siebie przez sześć tygodni. (...) Potem, gdy Harry się urodził, po prostu nasze małżeństwo wybuchło. Wszystko poszło na marne – słowa księżnej Diany cytuje serwis Plejada.pl.

Diana nie chciała zdenerwować męża, choć i tak już wiedziała, że małżeństwo wisi na włosku. Od samego początku wiedziała o sekretnym związku Karola z Camillą Parker-Bowles. Dowiedziała się o tym podczas… miesiąca miodowego w 1981 roku.

Świadomość zdrad była dla księżnej Diany nie do przejścia, a inny biograf Windsorów przekonuje, że Lady Di miała straszyć Camillę i życzyć jej śmierci. Autor „Karol. Mężczyzna, który będzie królem” twierdzi, że matka książąt nagrywała się kochance Karola na automatycznej sekretarce i grozić jej śmiercią, twierdząc, że wysłała pod jej dom osoby, które mają ją zgładzić!

Później, po rozwodzie miała być również bardzo zazdrosna o nianię synów - Tiggy Legge-Bourke, gdyż była przekonana, że kobieta jest kolejną kochanką Karola. Była zazdrosna, a sprawę pogarszał fakt, że chłopcy lubili swoją opiekunkę.

fot. Twitter

Jak informował portal "Życie": MICHAŁ WÓJCIK NIE USTAJE W WALCE O ŻYCIE SWOJEJ UKOCHANEJ. PRZYJACIELE KABARECIARZA WYZNALI, JAK WYGLĄDA JEGO SYTUACJA DZIŚ

Przypomnij sobie: FANKI MAŁGORZATY ROZENEK-MAJDAN PRZYŁAPAŁY JĄ NA CZYMŚ NIEOCZEKIWANYM. POD ZDJĘCIEM W INTERNECIE CAŁA MASA KOMENTARZY Z ISTOTNYM PYTANIEM

Portal "Życie" pisał również: JEDNA Z GWIAZD SERIALU POLSATU „PRZYJACIÓŁKI” ZAKAŻONA. KIEPSKIE INFORMACJE DLA FANÓW PRODUKCJI, CO BĘDZIE Z NOWYMI ODCINKAMI