Krzysztof Jackowski jest człowiekiem, którego chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Sławny jasnowidz z Człuchowa aktywnie udziela się w mediach społecznościowych i przekazuje Polakom swoje wizje. Tym razem również zabrał głos.

Krzysztof Jackowski chętnie udziela się w mediach

Jasnowidz od wielu lat bardzo aktywnie udziela się w wielu społecznych sprawach. Niedawno założył swój kanał na portalu YouTube i tym samym jego aktywność jeszcze bardziej wzrosła.

Krzysztof Jackowski niejednokrotnie zabierał już głos na temat tego co czeka nas w polityce, czy też jak w naszym kraju rozwinie się koronawirus. Ostatnio mocno zaangażował się także w poszukiwania zaginionego Kacperka, o których na bieżąco pisaliśmy kilka miesięcy temu.

Jak informuje portal Super Express, Krzysztof Jackowski po raz kolejny przedstawił swoje wizje. Tym razem dotyczą one jednak pogody. Wizjoner nie ma wątpliwości, co do tego jaka będzie tegoroczna zima.

Wizjoner nie ma wątpliwości, co do swojej racji

Podczas transmisji live prowadzonej na portalu YouTube, jedna z oglądających zadała pytanie właśnie odnośnie tego, jaką wizjoner przewiduje tegoroczną zimę. Jackowski natychmiast odpowiedział na zadane pytanie i widać, że jest bardzo pewien, tego co mówił.

- Pani Ewa pyta jaka będzie zima w tym roku. Jakie lato w tym roku, powiedziałem, że będzie kapryśne i brzydkie. Nawet gdyby teraz zaczęło mocniej świecić słońce, to i tak takie lato nam w głowie zostanie. Bo już połowa lata przeszła i było kapryśne i brzydkie - wyznał Jackowski.

- Zima? Będzie ponura i łagodna. Ponura i łagodna, czyli dżdżysta, mglista, ale łagodna - kontynuował swoją wypowiedź wizjoner.

Czy tym razem jasnowidz również ma rację i tegoroczna zima będzie przypominać pogodą bardziej jesień? Tego dowiemy się już za jakiś czas. Tymczasem cieszmy się letnimi temperaturami i wakacyjną wolnością.

Jak informował portal "Życie": JEST SZANSA NA DODATKOWE ŚRODKI OD ZAKŁADU UBEZPIECZEŃ SPOŁECZNYCH. KTO I ILE MOŻE DOSTAĆ

Przypomnij sobie: RCK APELUJE DO MILIONÓW POLAKÓW O PILNĄ POMOC. KAŻDA SEKUNDA JEST NA WAGĘ ZŁOTA, WIELE OSÓB W POTRZEBIE

Portal "Życie" pisał również: WZRUSZAJĄCA POSTAWA KSIĘDZA ZASŁUGUJE NA NAŚLADOWANIE. NIEKTÓRZY PORÓWNUJĄ GO DO ŚW. FRANCISZKA, MÓWI, ŻE KAŻDY MA WSTĘP DO KOŚCIOŁA